Prijava

Da li ste ikada igrali ovu hit igru? Ako jeste: Koji su vam omiljeni likovi? Da li više gotivite Altaira ili Ezia? Omiljeno oružje. Vaš stil borbe. Da li više praktikujete otklanjanje mete sa daljinje ili iz blizine? Koje vam je omiljeno odelo? Imate li primedbe na ovu igru?
I za kraj... Jebete li šta?
http://assassinshaven.com/wallpaper/assassins-creed-wallpaper-2.jpg

-----------------------------------

ЕДИТ :
Премештено у ИТ кутак и додат назив игре у наслову.

Ubicina veroispovest

Јеботе, како ово глупо звучи.

Ја нисам играо, али чуо сам од другова који су играли да је дојајна. Мој цимер је залуђен за њу, а он као искусни гејмер ваљда зна шта је добро. Мораћу једном да седнем и да је густирам, вероватно овог лета.
И за крај - ја не јебем... :(

Ubicina veroispovest
Јеботе, како ово глупо звучи.

Bez spema Kostitju!
http://www.youtube.com/watch?v=cc-ClutaN_I
izbačeno davno, i dalje je kulj

"Veroispovest" ne samo da glupo zvuči, nego je i pogrešan prevod. Bolje bi bilo "Vjeruju Asasina" ili skroz neka druga reč tipa "kodeks" ili tako nešto... A to jer kod nas danas "Ispovedanje vere" nije isto što i "Veroispovest", nego je više "Vera". "Creed" je "Simvol vere", a čak u ovom slučaju nema nikakve veze sa samom verom, nego je više, kao što rekoh - "kodeks". I "Assasin" u ovom slučaju nikako, ali nikako ne možemo prevesti kao "ubica".

Sve u svemu da, zvuči glupavo. xD

Mislim da su časovi engleskog na ovoj temi apsolutno nepotrebni.

Zapravo, bukvalno sam preveo ovo krid, i mislim da nije fora da sve bude što tačnije i bolje.

Jeste fora. A čas je zapravo bio iz srpskog.

Igrao sam

Mario i Leonardo

Ezio

hidden blade

iz blizine više je pro lolololo

iz dvojke neko žuto zeleno a iz braderhuda crno crveno

Jedina primerka je da kasni zvuk malo.

Igra jebe mame,a hidn blejd i samostrel su keva.Jedino sto smara je sto su pohlepna govna u Ubisoftu,te prave 4353543 igre izmedju 2. i 3. dela.I definitvino mi je omiljeni lik onaj sto ima ime za svoj mac,lud je :D

da je zanimljiva zanimljiva je ali za zmeriti je što ove nove igre tog tipa su sve više prilagodjene debilima... treba ti neki minumum skilla i nema šanse da pogineš u toj igrici... kad se setim samo princ of persia sta su uradili sa onom glupotcu koja ti pokazuje sta treba da uradis i kuda da pretrcis da bi presao nivo... skroz su unistili igru....

Igrao k'o sivonja, prvi jebe keve, Altair je jebač, sve je odlično, možda malo previše jednostavno, drugi, odlična priča i sve, imaš kvestove, ali ne previše, sasvim dovoljno, ali Ezio je imao pederske čizme u tom delu, e sad ovaj zadnji mislim da su usrali opasno zato što su natrpali pun kurac stvar, oslobođaj kule, traži ona sranja po vučjim jazbinama, izgrađuj štekove za plaćenike, kurve i lopove, popravljaj prodavnice, previše, ali previše...jeste da je kasnije žešće kad obučavaš svoje asesine, ali do tad je samo izdrkavanje, i da Leonardo je isto jebač...
EDIT: I Mario...

kad se setim samo princ of persia sta su uradili sa onom glupotcu koja ti pokazuje sta treba da uradis i kuda da pretrcis da bi presao nivo... skroz su unistili igru....

Majke mi, upropastili su igru, bukvalno je napravljena za poremećene. Princ persije 2 trona je bio mnogo bolji i teži naravno. U ovom poslednjem ne mož' dumreš jebote.

Igra je prejaka, prvi deo previše jednostavan i jednoličan, ali tad nije postojalo ništa slično osim princa od perisije, ali ga je AC oduvao. Drugi deo je prosto neverovatan bio, nivo detalja i preciznosti u gradovima je toliki, da kada odete na Trg Svetog Marka u Veneciju u AC2, ne morate komotno na ekskurziju. Ubacili su dosta novina, sitnica kojima su poboljšali igru. U Braderhudu su sjebali jer su sve spičkali u jedan grad, ubacili su previše onih jebenih prodavnica, koje te jebu jer ne možeš da prekineš cutscene dok se renoviraju. Sve u svemu, serijal je kao celina jedna od 3-4 najbolje stvari koje sam igrao u životu. Nivo istorijske tačnosti je ogroman, ali ne dovoljan da upropasti igru. Gradovi izgledaju živo, realno, ne oseća se da je igra u nekim trenucima. Jedino je sranje što kaže Ognjetina, što su pravili igru za široke narodne mase, ne možeš da umreš, osim ako se baš izdrkavaš pa slučajno padneš sa neke kule ili se sprdaš u borbi pa te ubiju.

EDIT: Da odgovorim na pitanja - omiljeni lik mi je Katarina Sforca. Bolji je Ecio jer JEBE :) Omiljeno oružje, naravno hidden blade, ali i onaj otrovni i samostrel. Najviše volim da se prošetam, ubodem lika bladeom i odem. Znači što manje smrti, ako je moguće samo metu/mete. Odela sam nosio u drugom delu belo, sve dok nisam dobio onaj Altairov oklop, a u drugom sam menjao stalno, čas zeleno-žuto, čas onaj roman onyx, ali najviše ono crno.

Evo, Čak je objasnio šta sam hteo da kažem, žurio sam u pisanju pa nije ispalo sve kako sam hteo da kažem, to je to...

Ajd' i ja da odgovorim.

Omiljeni likovi su mi oni doktori sa maskama k'o u tice. Altair mi je bolji, ne znam zbog čega, možda zato što ima bolji autfit. Kao i većina, najviše gotivim skrivena sječiva i nož(svidjaju mi se kaunter atakovi sa nožom). Najviše volim da odložim oružje i da otmem protivniku pa da ga sa istim ubijem, dojajni su mi kaunteri sa onim kopljem i velikim mačem/sekirom. Naravno iz blizine, ono iz daljine gejevski. Krimson mi je omiljeno odelo.
Primedbe: kašnjenje zvuka i kao što rekoste previše lako. Mogli su da stave da se menja difikult kao u princu od persije.

danapomenem prvo da igru nisam igrao cim je izasla, nego prvi deo pred izlazak drugog, a drugi u jesen 2010...
E sad, pazi vako, keca sam presao, ali vec pred kraj igrica me je smorila, super je sve, ali mnogo monotomo bre, ides u grad i prebijes, ubijes, spijuniras, opljackas i onda glavni baja.
Onda ides u sledecei grad i opet prebijes, ubijes, spijuniras, opljackas i onda glavni baja itd 9 puta isto, samo se glavne baje razlikuju...
naravno borba sa al mualimom je nezaboravna...
a oni bogalji sto te salecu po ulici su mi isli na nerve, sve sam ih pobio!!!

a onda drugi deo...
Kad sam krenuo, opte odusevljenje, sve mi se svidelo, skoro da nema zamerki, samo sto
prica se nastavlja bukvalno tamo gde je stao AC1, kovcezi sa blagom, kupovina oruzja, pecati za oklop, sve me je odusevilo, presao sam ga 100%, i to sa uzitkom, ne zalim vreme provedeno u igranju rugog dela...
a oni bogalji, sad su likovi sa oni gitarama...

a onda braderhud...
toliko sam ga ocekivao, i izasao je u nezgodno vreme, pred uskrsnji raspust, koji nisam proveo kuci, posle raspusta obaveze u skoli i jos neke zajebancije...
igrao sam ga ukupno pola sata...
a za tih pola sata sam se nekako raziocarao, valjda zato sto sam morao malo da smanjim grafiku da bi sljakao bez problema...
ali, za nedelju-dve, zavrsavam sa svim obavezama, pa cu se prepustiti braderhudu...

omiljeni likovi su mi, Mario i Makijaveli... Leonardo mi ide na kurac, kad god mu odnesem kodeks, on uvek isto prica, smorim se uvek kod njega, ali njegovi izumi se super uklapaju u drugi deo i to postujem...

omiljeno oruzje je hiden blejd i onaj noz, Channeled Cinqueada (sad sam nasao kako se zove) i altairov mac (jebe kevu kako je jak)

odelo sam uvek drzao belo, nekako mi bilo najlepse, a posle sam uzeo sve altairovo...

Ја не готивим убичину вероисповест. Играм само лефт фор дед, и то понекад.

Ja sam te bogalje prebijao, i mene su nervirali. A mislim da nema čoveka koji je igrao ovo, a da se nije nervirao zbog njiju.