Prijava

Jebote, uvek se jebeno naježim kad gledam ovaj trejler!

Moja omiljena igra (da se videti po slici profila). Čak sam i otkucao jako dugu defku o njoj, ali se razmišljam da li da je kačim... Za one koje ne znaju najavljen je AC Revelations, Ecio ide u Konstantinopolj i Masajaf, u potragu za nečim što je bilo u Altairovom posedu, a izgleda da će se igrati sa svima trojicom tj. Dezmondom, Eciom i Altairom... Meni je igra kao igra veoma dobra ali oduševljava me priča i oni What the fuck krajevi u sva 3 dela...

Jel može neko da mi pomogne oko torrenta za prvi dio. Mislim da sam jednom najebao, u drugom dijelu, u Jerusalimu. Kad su ovi iz Ubisofta napravili grešku namjerno, mamicu im.

Moja omiljena igra (da se videti po slici profila). Čak sam i otkucao jako dugu defku o njoj, ali se razmišljam da li da je kačim... Za one koje ne znaju najavljen je AC Revelations, Ecio ide u Konstantinopolj i Masajaf, u potragu za nečim što je bilo u Altairovom posedu, a izgleda da će se igrati sa svima trojicom tj. Dezmondom, Eciom i Altairom... Meni je igra kao igra veoma dobra ali oduševljava me priča i oni What the fuck krajevi u sva 3 dela...

+6743687523094582309037620398768347698376892376892376982376892

presao oba dela...sve u svemu moze da prodje

Jel može neko da mi pomogne oko torrenta za prvi dio. Mislim da sam jednom najebao, u drugom dijelu, u Jerusalimu. Kad su ovi iz Ubisofta napravili grešku namjerno, mamicu im.

Objasni lepše.

Daj torrent za prvi dio AC. Ali da radi igrica normalno do kraja.

kad se pojavila igra imala je bag na ulasku u jerusalim

nije pomagao apdejt jer je nesto bilo sjebano.....nego pali torrent i gledaj komentare ako su svi pozitivni pali..standardna prica

Ma našao sam neki, valjda će valjati, ima neki ruski sa mnogo sidera, ali kažu da ne valja. A nea veze, biće :D

Samo kad budes na konju utrcavao u onu kapiju za Jerusalim, zaleti se lepo, i jedno 2 metra ranije pusti sve i ne diraj nista, pusti da se konj sam zaustavi u toj kapiji, e sad, poenta je da nista ne diras dok se ne loaduje. Meni je tako radilo. :)

Mmm...AC serijal, da ne davim, svi na ovoj temi znaju da je trenutno jedan od najjačih, slobodno mogu reći i najjači serijal ovog tipa. Premotao sve tri, od toga drugu sa 100%, ne pitajte kako i zašto, samo sam tad to uradio i više nikad. :) Šta mi smeta...hm: iz prvog - ne sami one žene prosjaci i ludaci, već njihov JEBENI BROJ, ima ih na svakom ćošku, užasno ponavljajuće misije, činjenica da te jure ako samo potrčiš malo brže, i naravno Altairova građa od jebenog šećera, tj. nemogućnost plivanja. Iz drugog - pa...drugi je ponajviše dobar, mada nervira me nelogičnost onih plakata koje moraš da cepaš, a koji su postavljeni 5 metara iznad zemlje, a neko kao treba da ih vidi. Iz trećeg, tj. drugog i po - JEBENO RENOVIRANJE koje ne moraš da radiš, ali se glupo osećaš kad vidiš onoliko ikonica po mapi, kule koje moraš da pališ su mi nešto manje smetale, i ogromne, a la Prince of Persia jazbine za Brutov oklop. Iz sve tri - lakoća borbe i težina "umiranja".
Onda, svidja mi se poigravanje sa istorijom, prebacivanje iz lika u lik, FENOMENALAN dizajn gradova druga dva dela, bukvalno sam igrao otvorenih usta neko vreme, ne verujući koliki je trud uložen u dizajn sveta i verodostojnost. Odelo - svidjalo mi se ono Altairovo, crno, kao i standarno belo, iskreno se nadam da će u 4. delu dati više mogućnosti za modifikacije, ono Brutovo mi je...meh... Oružje....pa, moram reći da su mi omiljena ubistva bacanjem koplja. :D Hidden blade, dobro...naravno, samostrel jebe mame takođe, a i svidja mi se što je za bukvalno svako oružje odrađen poseban "fatality",kao i surovost i kreativnost istih. Stil...tiho koliko je moguće...mada ponekad dobro dodje opštenarodni pokolj, kad je već toliko lako odratiti ga. :) Svidjaju mi se regruti, do neke mere, kao i to koliko su fino odrađene situacije pozivanja istih, jer sam očekivao mnogo više bagova kad sam čuo da će biti uvedena ta opcija. Likovi...pa...Ubisoft nikad nije pravio neke likove za koje možete da se "vežete", nisu oni Bioware, ipak, lol. :) Ali, 'ajde nek budu Leo i.....Malik iz prvog AC.

P.S. Nenormalno mi se svidja zvuk hodanja/trčanja po crepu iz druga dva dela. Toliko. :D

Dao sam plus, mada si ga malo razvukao, nakupićeš se minusa od kretena.

Hvala Cak, znam, stajala mi je otkucana i baš zbog toga sam se razmišljao da li uopšte da je kačim... Jbg, igrao si, znaš i sam koliko su ga zapleli, nemam pojma kako će ovo sve da raspletu...

Jel zna neko rešenje kako da se udje u assassin s creed 2 a da te ne jebe ubisoft game launcher?

Ne znam, i ja imam isti problem otkad sam instalirao AC Brotherhood, možda neki novi crack ili da ga instaliraš ponovo...

Imas crack, samo ima jedno 5 verzija kreka. Moras da nadjes onu koja valja. Ja sam iz treceg ubo, ali se ne secam koji je bio.

koliko se secam, imas skidrow krek i kad ka kopiras i pokrenes, posle ti svaki put ide bez te zajebancije, ne treba ni prijavljivanje, samo igras...
ja sam taj krek imao na disku sa igricom, valjda...