Prijava

Хахаха, ја управо одрадио мисију с Београдом..
Е да, прешо сам игру. Сад не знам шта ћу су животом до следећег децембра.

More marš bre više, opet nas zajebali krajem.

Altair Ibn La Ahad - zacetnik piraterije, reze diskove jos od 13-og veka :)

Obrnuh i ja sinoc, Altairov deo je vr' , ovo ostalo onako. Vidi se da su brotherhood i revelations isforsirani da bi ubisoft prikupio jos para ali neka, ja se ne zalim. Najvise me nervira retardiranost jebenog dezmonda majlsa, lika kao da nista ne interesuje, jebote, pa da sam ja sreo subjekta 16 ispitao bi ga lepo sto je celu sobu ispisao krvlju, sto je ostavljao glifove, sta mu znaci klip sa adamom i evom, i onaj razgovor gde pominje dezmondovog sina... Ne samo sad, i u proslim delovima je retardiran, al' sad su ga preterali, mnogo mi fejluju sa pricom u danasnjici, ima mnogo nelogicnosti. E da, ko zeli da pogleda Eciovu smrt neka nadje kratak film koji su izbacili uz igricu, Assassin's creed Embers se zove.

Upravo završio. Bez starca nema udarca lolo. Mnoogo manje vremena mi je trebalo da je pređem u poređenju sa dva prethodna, da l' što me iskreno bolelo uvo za jebeno renoviranje, fakcije, kurce, palce, kupovao sam samo što sam morao, čak ni samostrel uzeo nisam. Što se gejmpleja tiče, oduševljen sam, iako sve i dalje radi po principu "čekaj dudari pa uzvrati nožem u grlo", ali radi radnju, jurnjave po krovovima odlične, sve s tog aspekta je super, možda je komplikovanje bombi bilo preterano, ali time se skoro nisam ni zamarao, jer mi je bilo skoro pa bespotrebno. Lokacije odlične, ona pećina ispod one kule je jebeno fenomenalna, grafika takođe, likovi nikad bolje animirani i uopšte predsavljeni. Priča....pa dobro, vuče te za nos da ideš, završiš, i otkriva upravo koliko sam mislio da će otkriti, iznenadih se da je onaj lik Dezmondov ćale, a ne onaj čiča iz Absterga, jer imaju ISTI JEBENI GLAS. Doduše, provalio sam da je on u igranju Dezmondovih sećanja, al' opet... Altairov deo je bogovski odrađen, a 'ladno mu sin liči na 16-icu, fin detalj. Dezmond....on je najamorfnija masa nezaiteresovanosti i pomirenja sa sudbinom koju sam ikad video, što reče, ja bih bar nešto pitao...al' njega toliko ne tangira ništa da ponekad pomislim da je obrnuo krug, skapirao sve i sad ga zabole. Fin su detalj ova njegova sećanja, ipak on nije bio toliko naivan koliko su ga predstavili.

Mada, sve dok možeš da se popneš na kulu u fenomenalno rekreiranom renesansnom gradu, skočiš 30 metara na neku budalu koja prolazi nesluteći i zabiješ mu dva sečiva u lobanju....ja sam zadovoljan. :)

Ja sam jos na kraju Brotherhood-a znao da je u pitanju Vilijam Majls. Inace, lokacija o kojoj je Jupiter (onaj cica vanzemaljac) pricao je Njujork, u koji su na kraju i stigli Dezmond i ekipa.

Da, da, za NY sam saznao. Pogledah i Embers sad. Tuga neka me uhvati.... :) Inače, ovo miriše na nastavak priče koji uključuje onu kineskinju, a? Mada, sad nešto čitam, idu nagađanja od Egipta, feudalnog Japana, Kine, boga pitaj.

edit: Sofia je žešća milfača, inače, lololo.
edit2: Koji jebeni kill kad mu nabije onaj mač od pola metra direktno u vugla, ja se oduševio.

Lukrecija Bordzija po meni najjaca picka serijala :) . Za kineskog asasina se jos odavno nagadjalo, mada ovi iz Ubisofta su cini mi se najavili da od toga nema nista. Koliko sam ja ispratio forume i nagadjanja najvise sansi ima vreme u kojem su "vanzemaljci" i ljudi naseljavali Zemlju, dakle vreme kad se desilo ono sranje na Suncu koje je prikazano. Svako doba nakon Renesanse mi nema logike zbog masovne upotrebe vatrenog oruzja, sto bi ubilo smisao celog assassin's creed-a, dakle, americki gradjanski rat i francuska revolucija mi padaju u vodu.

Lukrecija mi je nešto napičena mnogo :D Pa, pretpostavljam da će se više pažnje posvetiti Dezmondu i ekipici u poslednjem, mada uz sva ova izdanja za konzole, mobilne, ludila, knjige, ne bih se čudio da obrade i neke od ovih tema tamo. Vrlo moguće da će nešto biti u vreme ove kolonizacije i Sunčev vetar, trt mrt. Ako su rekli da neće biti Kinezi, šta je onda u onoj kutijiciii??? :D

šta vi igrate jebote, meni najjača igrica GTA san andreas i to zna nekad štekat :D

Pa Eciova jabuka nije, ona je bila u Rimu gde je Dezmond nasao, Altairovu takodje Ecio nije dirao, jedino ako nije nasao trecu. Ono sto jes', jes' morace i to pre ili kasnije da otkriju, ali kako, videcemo... E da, zasto su izbacili konje u revelations-u? To im je velika greska, ja u brotherhood-u sa konja nisam ni silazio :)

Mm...ne verujem da je jabuka, sad....može da bude šta 'oš. Jebote, što sam gled'o Embers jebeni, sad me uhvatila neka mini depresija, kad si video lika od kako se rodio sam umazan krvlju, do momenta kad ga trefi srčka dok je otiš'o na pijac, a deluje da je bilo juče, strašan efekat. Requiescat in pace, Ecio, zaslužio si. :) A, ovo za konje...jebem li ga, da l' zbog samog prostora,, tj. nedosttatka istog da bi se razmahivao konjem, ili zbog hookblade-a, ali meni to nije bila preteran problem.

Nisam nijednu igricu igrao u kojoj je toliko posveceno paznje jednom liku kao sto je slucaj sa Eciom, i stvarno ima dosta emotivnih trenutaka, narocito u AC2, onaj govor na trgu nakon sto je ubio Savonarolu ili npr. sad kad pridje Altairovom kosturu i kaze fratello mio. I kako sad da kreiraju nekog novog lika ili da mutavi Dezmond bude u centru paznje kad je Ecio nenadjebiv?!

Uf, da, deo sa Altairom na kraju je isto jak, u svakom smislu. Šta god da su spremili za nastavak priče i nove likove, samo se nadam da su svesni koliko su lestvicu visoko postavili zaokruživanjem cele priče o jednom jedinom čoveku na ovako dobar način.

edit: Da, sad sam skontao nešto, gledajući ovaj DLC za Brotherhood. Koordinate koje se dobiju su za grad u državi Nju Jork, a grad se zove Turin. A postoji nešto što ze zove Torinski pokrov, tj. Shroud of Turin, čime su navodno pokrili Isusa posle raspeća, nebitno, u svakom slučaju, verovatno će se nešto vrteti i oko toga, tj. nekog artefakta na tu foru. Zašto mi je to kog djavola palo na pamet, pojma nem', al' aj sad, a nigde nisam našao da se eksplicitno kaže da je povezano, neke veze mora da ima, sad šta....to ostaje njima da iskombinuju.

Upravo završio. Bez starca nema udarca lolo. Mnoogo manje vremena mi je trebalo da je pređem u poređenju sa dva prethodna, da l' što me iskreno bolelo uvo za jebeno renoviranje, fakcije, kurce, palce, kupovao sam samo što sam morao, čak ni samostrel uzeo nisam. Što se gejmpleja tiče, oduševljen sam, iako sve i dalje radi po principu "čekaj dudari pa uzvrati nožem u grlo", ali radi radnju, jurnjave po krovovima odlične, sve s tog aspekta je super, možda je komplikovanje bombi bilo preterano, ali time se skoro nisam ni zamarao, jer mi je bilo skoro pa bespotrebno. Lokacije odlične, ona pećina ispod one kule je jebeno fenomenalna, grafika takođe, likovi nikad bolje animirani i uopšte predsavljeni. Priča....pa dobro, vuče te za nos da ideš, završiš, i otkriva upravo koliko sam mislio da će otkriti, iznenadih se da je onaj lik Dezmondov ćale, a ne onaj čiča iz Absterga, jer imaju ISTI JEBENI GLAS. Doduše, provalio sam da je on u igranju Dezmondovih sećanja, al' opet... Altairov deo je bogovski odrađen, a 'ladno mu sin liči na 16-icu, fin detalj. Dezmond....on je najamorfnija masa nezaiteresovanosti i pomirenja sa sudbinom koju sam ikad video, što reče, ja bih bar nešto pitao...al' njega toliko ne tangira ništa da ponekad pomislim da je obrnuo krug, skapirao sve i sad ga zabole. Fin su detalj ova njegova sećanja, ipak on nije bio toliko naivan koliko su ga predstavili.

Mada, sve dok možeš da se popneš na kulu u fenomenalno rekreiranom renesansnom gradu, skočiš 30 metara na neku budalu koja prolazi nesluteći i zabiješ mu dva sečiva u lobanju....ja sam zadovoljan. :)

Napisao čovek lepo da ja ne moram da kuckam mnogo :D

Haha, pa...ne dajem mišljenja često, al' kad ih dam otkucam roman lolo. :D

E, koleZa moj ima problem i nikako da ga riješimo, pa molim za pomoć. Instalirao je Relevations i ima problem... Kada ubaci krek bez dll-ova otvori mu prozor za neku registraciju, a kada kopira i dll-ove i pokrene igricu izbaci "ubisoft game launcher stopped working". Probali smo svašta nešto sa gugla, al ne fercera. U čemu je fazon sa tom registracijom, mora li se reg. da bi igrao?

Da se nadovezem na ovo Sekoslavovo, shroud of Turin je takodje piece of eden, i to piece of eden koji omogucuje besmrtnost. Inace, Cezare Bordzija je dosao u posed Torinskog platna, u AC wiki za period u kojem je bilo kod njega pise od ???? do ????, i takodje da vas podsetim, na kraju Brotherhood-a Cezare kaze Eciju nesto tipa "you can't kill me", Ecio ga baca sa kule, i nakon 5 sekundi ponovo je u kadru ta scena, Cezare koji kaze "you can't kill me", slucajnost?! Ja sam cak i bio ubedjen da ce se Cezare ponovo pojaviti u Revelations-u.

Tj. "No man can murder me" :) Sećam se toga, a i ima sad u ACR kad sviraš đitru na onom tulumu u palati, pa peva između ostalog u tome, jedna od luđih misija, pogotovo što prebijaš one minstrele iz prethodna dva dela. :D E, pa vidiš, nisam znao da su pominjali, tj. da je posvećena pažnja i tom pokrovu. Zanimljivo, znači ipak sam nešto i sam skapirao :) A u tom gradu je pretpostavljam taj trezor prve civilizacije, a?

@selenijum
Nije obavezna registracija, tj. pošto je piratska verzija, nije ni moguća bez accounta i cd ključa. Meni to nije bio problem, ali isto se rešava, ja sam sa skidrowgames.net sajta skinuo apdejt neki, i piše ti tamo sve kako da se odradi i startuje, mislim da bi to trebalo da upali.

Vidis, ja uopste nisam obracao paznju na ono sto Ecio peva :) . Sve sto ja znam o tome nalazi se ovde http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Shroud_of_Eden