Prijava

Jedan roditelj mu je Britanac, drugi Indijanac, da bi on kao bio neutralan.

Opaaaaa! 30. oktobar, a? Aj još i to da vidimo. :D

И боље би им било да је октобар, раде јебену игру три године. Мислите да је ових првих шурнаес' делова тако компатибилно са разноразним комповима зато што вас Убисофт воли и мисли на вас? Оће то, цимају се око тројке јер ће то бити две паралелне игре, не једна и парче друге, значи Дезмонд и овај Клинт Иствуд Који Седи.

Иначе, неке од потенцијалних прича су биле:

-Кина, Алтаиров син, унук (нисам сигуран по хронологији) који путује са Марком Полом који је наравно јебени убица, зашто да не, кунг фу, ватромети, пичке материне;

-Француска револуција, јебавање, акценат и перике, толико. То је увек добра подлога, али после оволиког цимања са Борџијама људима би се смучило још једно поремећено племство, што доводи до...;

-...Америчке револуције коју сам најмање очекивао, али јебем ли га не може да не буде до јаја;

-А оно чему сам се највише надао је Црвени октобар и руски убица кога су после гурнули у онај стрип који све хоћу да скинем али авај, још увек рестаурирам јебени Рим.

Омиљени су ми, поред Еција, полудели Бартоломео наравно, Чезаре због гласа (алал му мајци ко је дао), Катарина Сфорца и она нердчина Шон зато што је хејтер пар екселанс.

Sad sam ih zvao. Ništa od oktobra ljudi.

Ako izadje u oktobru, to ce biti za konzole. Verzija za pc uvek kasni 2-3 meseca.

YeahBatch mi je prisluškivao razgovor za ovlaštenim distributerima igre. Sad znate kako je šta.

јебеш ми све премото сваки АЦ ал и даље причу не контам...јел сам глуп, или сам само глуп?

On se vraća u prošlost da nađe blago templara al' sreće ljubav svog života i ženi se.

и то је то, 4 дела си ми објаснио у једној реченици? :)

Ovo je demo verzija objašnjenja :D
Za full version kliknite here -------> O

http://gamingbolt.com/assassins-creed-3-info-blowout-new-engine-protagonist-information-new-camera-animus-3-0

Nekoliko slika i lista bitnijih promena.

- Human shields are in, along with context sensitive actions. The target locking is gone, so the combat dynamics have changed.

Nadam se da će ovo malo otežati igranje, jedini minus cele igre.

Jesu izabrali ovu temu da bi povećali prodaju i udarili na rednek patriotizam, al' valjda će ga odraditi valjano. I dobro je što će biti veća mapa sa više gradova i šumama.

Igrao bih ovo (da, nisam igrao ranije, ajm a nub).

Ajde vi koji ste igrali, da vas čujem. Je l' bolje da krenem od keca ili da odmah krenem sa dvojkom?
Šta to kec ima, bez čega bi bilo teže da se uklopim u dvojku?

Ako ne prelaziš sve od početka, to nije to. Smoriće te prvi deo u nekom trenutku, ali izdrži i pređi ga. Isprati priču, dovrši to i osetićeš se preporođeno kada zaigraš dvojku. I potom ti ostaju još 2 nastavka u sklopu dvojke. Sve redom i temeljno pređi, neš se pokajati.
EDIT: Propisno sam se usrao kad sam video "Stefan Kostić, pre sat vremena". Reko', ode tema pod ključ. :D

Konacno posle sto godina imam malo vremena pa sam resi da odigram ovo ali imam problem. Pocinjem od prvog dela ali vec kod prve misije imam problem jer mi ne radi lepo kretanje, kada pokusam da idem napred ili nazadd ili bilo gde on se vrti u mestu, jel imao jos neko ovaj problem? Da napomenem da sam instalirao patch 1.02

Počeo sam polako da ložim sebe za ovaj treći deo, nakon kog sam obećao da idem u gejmersku penziju, i po onome što sam do sada video gameplay će da mu jebe kevu a Konor Kenvej će biti pravi Eciov i Altairov naslednik. Ono što mi se nije svidelo je to što će PC verzija ponovo kasniti, i ne, nije mi teško da čekam, ali poznavajući sebe neću moći da izdržim da ne izguglam i pročitam negde kako se sve završava, a na taj kraj čekamo eto već 5 godina. Druga stvar koja mi se ne sviđa je izjava jednog lika iz Ubisofta koji je rekao "Ovog puta će celokupna priča imati i početak, i sredinu i kraj, a već sada znam da se taj kraj mnogima neće svideti", tako da se tu plašim da ćemo imati sličan scenario kao što je bilo sa Mass Effectom.

I za kraj, 2 ložačka klipa, muzika s kraja Revelations-a, i malo Bostonske čajanke.

http://www.youtube.com/watch?v=3jwnaWq6h-o

http://www.youtube.com/watch?v=SKvC1MZ5g8o

Može neko da turi ovde link za skidanje prvog dela, po mogućstvu da je torrent?

Hvala bač, nego jel treba neki peč ili još nešto dodatno da se skine?