Prijava

eto 10 meseci je ok spremam jo piletinu sa breskavama bademom i parmezanom...mislim da je jos jednom zasluzila da je obradujem...

Meni nije smarač, šta znam...nit pita gde sam, nit s kim sam, kad dođem, došla sam. Super se slažemo, evo da kucnem u drvo, već 14 godina...

To je baš lepo. Svaka čast, 14 godina... A je l' ti njega možda smaraš? :))

Mrmun je suptilan k'o sekira :)))

Valjda ne bismo bili tolike godine zajedno da ga smaram....Pitaj ga.

Mrmun je suptilan k'o sekira :)))

Pa, sad... Trudim se :P

Valjda ne bismo bili tolike godine zajedno da ga smaram....Pitaj ga.

Šta znam. Možda je on tolerantan, pa pušta da ga zapitkuješ sve i svašta. Ili mu možda odgovara da bude zapitkivan... Kako da ga pitam? Daj kontakt telefon :)))

Mrmune, ne napadaj udate žene, popustiće pod naletima, posle treba da te vijaju ljubomorni muževi. :)

mrmune trazice te po gradu

Gle' sad ovog... Biće da si me pRomešao sa nekim :P

EDIT: A i valjda bi me branio :P

Мрмуне, је л' дир'о некo?

Ma, jok, taman posla. Nemoj da pokazuješ zube odma' :))

Nato, je l' tvoj partner smarač? Meni je tako delovao.

vrlo drska izjava o čoveku koji nije ovde i kojeg i ne znaš
.....
elem, jedini partner na kojem nekad uzeh pare.
http://www4.slikomat.com/11/0524/1s-Partne.jpg
ovaj me nikad nije smorio :*

vrlo drska izjava o čoveku koji nije ovde i kojeg i ne znaš

A ti kad već navodiš, što ne navedeš i smajlije koje sam stavio i time pokazao da se zezam i ne mislim ništa loše?

hahaaaa i imam pajkonp jednu sličnu sliku iz tih vremena. Al bez čoeka. Njega stalno hapsilo i pitalo Što nisi na ratištu? Nije bio rentabilan za stajanje.

Да се ја изјасним по овом питању :)

Дакле 'вако: Наааајвише од свега мрзим кад неко касни, али највише, то ме јако нервира и баш онако пиздим од тога.
Значи ако се ја са неким договорим у 1 ту и ту, ја ћу у 1 да будем ту, па да ће не знам што да буде.

Моја цурица ми је једном закаснила пола сата, мислим оправдано је било, али сам ја пиздио, она ми је јавила на вријеме и све то, али ништа, ја сам ударио у маните, мало ми је фалило да одем кући... Зато је сјутрадан била у тачно 20:00 на одређеном мјесту :)
Али не ваља то, треба имат' толеранцију... Нпр знам да би ме она чекала и сат времена, и два ако треба... Дакле, глупо је мало то надркавање и одлажење кући...

Е, да, имам друга, дог се једном са цуром у 10 да се нађу, он дошао у 20 до 10, чекао је 15 минута, звао такси и отишао кући, она дошла у 10, звала га и он јој рекао да је чекао и пошао :Д

Дакле 'вако: Наааајвише од свега мрзим кад неко касни, али највише, то ме јако нервира и баш онако пиздим од тога.

Што си онда каснио, пичко, двадесет минута сам те чекао ономад код Вука!

Што си онда каснио, пичко, двадесет минута сам те чекао ономад код Вука!

Тачно сам знао да ће овај да се јави и да види мој пост, ајде бре, није БГ мој град, нисам знао ђе сам шупаљ, нити којим трамвајем, бусом или тролом да дођем до тамо, зато сам каснио, иначе никад не касним, мајке ми. А и можда ми је био мерак мало да се смрзнеш :р

Сереш, знао си врло добро где и како треба да се иде, видео сам слике од претходне ноћи кад сте голи радили склекове на 15 метери одатле. :)

Јесам курац, вјерујеш ли ми да смо за пет дана пет пута дошли различитим путем :)
Па сјећаш се оно вече кад смо ишли код мене, онуда сам први пут прошао јер појма нисам имао куда :)