Prijava

Pre nego što ospete drvlje i kamenje što ovo pitam, da odmah napomenem da nije pitanje tipa - što mi nije postavljen poster?
Stavio sam danas poster "Penzionizator", bio je do pre pola sata na listi današnjih postera, sad ga nema, samo stoji na mom profilu.
Šta se desilo?
Hvala!

Neko od moderatora je verovatno naknadno ustanovio da poster nije baš adekvatan, niti za brisanje, te je ostavljen samo na tvom profilu.

koliko je gotivno kad vidim naslov sa rečju "poster" u sebi...
uopšte nije potreban uvodni post nakon toga.
inače, verovatno je sklonjen, nije u prvih sat vremena, nego je objavljen pa naknadno sklonjen, to je sve.

Nije BAŠ adekvatan? Pa šta je ovo, totalitarizam subjektivnosti? Ne kapiram kako je moguće da poster bude ceo dan izložen, da ima 6. poziciju sa odnosom 362-21. Znam da je adekvatnost i lični sud izrazito subjektivna kategorija, ali me čisto zanima kako je adekvatnost dozvolila da poster odrema na sajtu skoro 8 sati.
Ne mogu da shvatim kako moj poster može biti "neadekvatniji" od onih političko intoniranih bljuvotina koje sevaju po sajtu i ostaju tamo, kao i oni kvaziposteri copy-paste prirode. Možda bi bilo bolje da sam postavio nekog izvrnutog rakuna na polju, dodao mu flašu rakije i napisao: UUU Srbende, ala se razvalio!!!!

Ја чим видим наслов постер знам о чему је реч

Da sam ja bio na moderatorovom mestu izbrisao bi ti poster jer ovo nije jebeni usrani engleski sajt

Izvinite, gospodo, može li ovako: Problem mističnog nestanka amblematskog iskaza virtuelne vrste kroz višedimenzionalne puteve vukajlijskog univerzuma ili Problem adekvatnosti u aksiološkom sistemu moderatora?

Прође лето тридесето, постера ми жао нијеееееееееееее

dusane10001, vidim da nije, iako mi nije jasna konotacija tvog komentara. A evo ti i par zareza da ih iskoristiš, ako osetiš potencijalne trenutke pismenosti: ,,,,,,

Aj da skratimo sranje, samo razumno objašnjenje i to je to.

a dusane, evo ti i koje H, čisto kad budeš koristio potencijal: h,h,h,h

Komentar ti je na engleskom, a ja kuburim sas engleski, da je bar na grčkom pa i da prođe nekako...

to bojane il da je barem na ruskom da nam faca prevede lololo

Tako je kako je. Bag nije definitivno (s obzirom na to da si temu otvorio u tom podforumu). Moderator koji je odlučio da ga ukloni procijenio je da je neadekvatan, a evo i drugi ti objasniše. Povratka nema, i nemoj više da otvaraš ovakve teme.

EricForman

Nije BAŠ adekvatan? Pa šta je ovo, totalitarizam subjektivnosti? Ne kapiram kako je moguće da poster bude ceo dan izložen, da ima 6. poziciju sa odnosom 362-21. Znam da je adekvatnost i lični sud izrazito subjektivna kategorija, ali me čisto zanima kako je adekvatnost dozvolila da poster odrema na sajtu skoro 8 sati.
Ne mogu da shvatim kako moj poster može biti "neadekvatniji" od onih političko intoniranih bljuvotina koje sevaju po sajtu i ostaju tamo, kao i oni kvaziposteri copy-paste prirode. Možda bi bilo bolje da sam postavio nekog izvrnutog rakuna na polju, dodao mu flašu rakije i napisao: UUU Srbende, ala se razvalio!!!!

Да разјаснимо. Да би сајт био уређен, потребан је модератор. Модератор је човек. Сваки човек је субјективан и има лични суд. Да би човек који је модератор оценио да ли да уклони неки постер мора се водити личним судом, субјективношћу и сопственим критеријумима. Не може се ослонити на гласове јер је то још 400 људи са сопственим критеријумима и субјективношћу, јелте. Одабир постера одређује који ће људи долазити овде да их гледају, а не обрнуто. Ја могу постављати постере само са Ђоковићем и кроз неко време сајт ће посећивати само они којима се то свиђа и ти постери ће бити 300 у плусу.
То што је неки други постер остао, не умањује неквалитет твог постера нити има неке везе са њим. Тако да, то није твоја брига, а уколико јесте, имаш лепу тему где се могу пријавити постери за брисање, па ће модератор својим субјективним судом одредити да ли је он као такав зрео за уклањање.

Да разјаснимо.

Milica crta. :)