Prijava

Meni nedostaje početak ove teme, kada još nisu počele prozivke......

one definicije na temu neku, kada se spemuje sajt, uvek me je posle toga stomak boleo od smeha. To je Mara valjda organizovala, ne znam :D

K.P. To su organizovali: MarijanaP, Mali Prst i Crying Knife. Ja sam im se priključila, pa posle Zmia, Fejz, i ostali genijalci koji su donosili smeh na sajt.
A ne ko ovaj Mrmun, što se udvara Katji pa pobegne kad overi da će da ispuši.
Posle kao, ma nisam ja teo. Jok, ja sam.
Kris, grešiš, mislim jako grešiš dechko. Jeste Mrmun pogrešio. Sad juri grobove, i možda jebe. Ko će ga znati. Mrmun je to.
E Mrmune, pito Đimi za tebe malopre.

Toooo, Maro, samo, nije to još uvek prava stvar. Možeš ti i bolje.

Neću bolje. Dosta ti je ovoliko.
Lepo sam ti rekla didem, i ti oćeš još.
Evo, ja opet idem, al ako se javiš i pomeneš me, vratiću se

Pa, nemoj, taman si se lepo zaletela. Da vidimo šta još pametno možeš da nam kažeš. I zovi i ostatak ekipe da ti se priključi.

лололол који кобјасн овде пада на више нивоа! Јебени лолок. Сад је сајт много занимљивији!

Недостаје ми ЏАРА!! МНОГО!

Недостаје Цара!

А је л' може тема да се преименује у "НЕДОСТАЈЕ ШМИ"

Šta će mi ostatak ekipe?
Mogu ja i sama.
Đes Fejz :**
Al kad si već prozvo vuka, došo nama Fejz na vrata :)

Vidim, neki ga već šilje na caru...

Недостаје Цара!

a tek je jedan dan prošao... šta će biti ako i dankan legenda ode?

Јеботе, колко ова Кристина дави с овом ''старом'' вукајлијом. Увек су ми били смарачи људи који не умеју да се прилагоде па се позивају на стару славу. 3 године сам овде, све је исто, ништа ми не недостаје у тој мери да ми вукајлија више није забавна.

едит: пардон, 2 регистроване године :)

Ђес Маро :* Сабијаш оололо

Е вако. мени недостаје прошли скин вукајлије. Овај ми је малко сајбер. Губи дух. Као кад би асфалтирали Скадарлију. И тако

реално недостаје штошта овде. Цара је најсвежији, јебига сад он недостаје, недостају још неки стари аутори, недостаје сленг, недостаје оно "нешто се узјебало, вукајлијин ћале ће бити обавештен", недостаје шми, итд.

'Ajde, Maro, Marice, nastavi da nam KOBJAŠNJAVAŠ. Čekamo sa iskricama u očima tvoje sledeće KOBJAŠNJENJE.

Lolo Mrmune, tebi je baš dosadno, a? :)

Ти не можеш да истрпиш то што мара КОБЈАШЊАВА? Е да, недостаје ми време кад смо се ја и Мрмунко добро слагали

Недостаје ми тема: "БВДЛГА игра два фудбала дневно и дао је гол"

Meni realno na sajtu nedostaje samo Dankan. Mada, to i nije toliki problem kad mogu da ga okrenem i zabodem sa njim u kafanu, tako da ono.

Brate, gamby, nije, mnogo me zabavljaju Marina KOBJAŠNJENJA. Nisam se ovako dobro zezao još od današnjeg banovanja Care i zaključavanja tema na koje se posrao, LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLO

Мрмун је прололчио! Цара је одрадијо своје!