Prijava

hahhahahha brz si, nema šta.
Kao završnu reč ću ti ovo reći:
Zaista si se promenio na bolje dok nije bilo Đimija, pa kako god ti to shvatio.
Odo ja odavde. Do nekog drugog susreta, na nekoj drugoj temi.

'Ajde, 'ajde... I potrudi se da ne razmišljaš previše o Džimiju i meni.

E sad neću didem.
I ti razmišljaš o meni.
Donosiš zaključke o mom mišljenju o tebi na kontu dojava sa fejsa.
Pa ja ti bre kažem u facu šta mislim, a ne po kuloarima.
Ti misliš da ne znam ko je bio sa nama na četu i prenosio ti sve?
I onda ti te informacije koristiš protiv mene.
Žao mi je što je Črča bila taster i što misli da ja to ne znam, bez obzira što su moja usta za svaku našu priču bila i ostala zipovana.
Za onaka post koji si napisao Katiji si još lepo i prošao od svih nas, ali ne, tvoja sujeta je ko Beograđanka. Nekog podjebeš i zajebeš, pa onda tebi nešto nije jasno.

Ahahahahahaha, to, Maro, Marice, 'ajde još malo. Možeš ti i bolje.

One titule što su ukinute sredinom 2009-e.
Plavanjac i Pametan.
"+"
Takmičarski duh kojeg sam izgubio negde usput.
Brat Serž koji me je napustio zbog pičke. Pička.
Travolta na avataru.

nedostaje mi treća smjena na četu...

Mara Munja objašnjava! TO!

Munjo ne mešaj me. Pogotovo ne na javnim temama.
Ne mislim ja da bilo ko bilo šta zna ili ne zna. Meni ako imaš nešto da kažeš imaš pvt, a imaš i moj broj telefona. Meni publika ne treba.
Uostalom ako mislimo na isto, nemam ja šta bilo kome da tasterišem, normalno je da svako brani svoje. Kako ja iz rispekta prema tebi nikad nisam ulazila u svađe i rasprave o Mrmunu, to ne znači da sam mutava i da ću da čuvam tajne i priče ljudi koji ni mene ni njega ne gotive. I uostalom ja sam samo dva puta bila na četu kada je Mrmun pljuvan najstrašnije.
Ti ne bi rekla Milici, Katiji, Zmii, Peri, Žiki da neko nešto onako priča za njih? Da, važi...
Ja sam tvoj i moj odnos držala van svega, jer znaš šta mislim o tebi.
Ali nikome drugom ne dođem ništa.

Slavko, toga je bilo i kad si ti dolazio na sajt, i to mnogo gore nego sad, samo što verovatno nisi posećivao forum pa ne znaš.

EDIT: Siso ne briši postove. :)

JTUova vladavina, nego šta :)

Meni nedostaje, iako relativno nisam baš dugo ovde, one definicije na temu neku, kada se spemuje sajt, uvek me je posle toga stomak boleo od smeha. To je Mara valjda organizovala, ne znam :D

E da, verovali ili ne, bio je jedan period kada nije bilo "nas" i "vas". I to mi nedostaje.
P.S - oprosti gambi, nešto mi se Uzjebalo :) Verovatno si u pravu, al' svejedno, bilo je fino živeti makar i u iluziji toga :)

Haha, ja mislijo Slavko će da napiše da mu nedostaje kačenje slika u svrsi prošnje.

lolo

Haha, ja mislijo Slavko će da napiše da mu nedostaje kačenje slika u svrsi prošnje.

Ne Tulume, pobrkao si lončiće. Tebi nedostaje moje kačenje slika u svrsi prošnje, priznaj :D

Nedostaje mi moj početak.Kad sam čitao defke bez treptanja, pogotovo one duge. Kad sam mnoge autore gledao kao bogove. Userem se kad mi neko od njih nešto napiše na defku. Sad mi se većina gadi.

Мени се не гади нико, али слажем се са Саншајном да ми се поглед на ствари доста променио протеклих годину дана.

Мени недостаје период кад се Мрмун ложио на мене и кад смо једном другом слали љубавне певетеове. Сад ми делује некако незадовољено :)

Joooj, katija... Idi kod Mare, sad te tražila ovde.

pa eto katijo, pogreši čovek.. :)

Kad sam mnoge autore gledao kao bogove. Userem se kad mi neko od njih nešto napiše na defku. Sad mi se većina gadi.

Хахахаха, мање-више је то то! :)