Вукајлија куп - мај/јун 2011. - sponsored by Кифла™ - 1. syngrafeas 2. Agilni 3. DCX (први пост ове за више инф.)

  1. Zar nisu zaostale neke naslovne? Mićko za drugo kolo istoka, Agilni za prekjuče i DCX juče?

  2. Само Агилни, север и исток се гледају заједно.

    Ставићу само једну из финалних дуела, и то кад се заврше сва 4, данас, надам се.

  3. Peki,

    Само Агилни, север и исток се гледају заједно.

    Ovo važi za polufinala, ali mislim da Mićko nije otišao na naslovnu sa definicijom iz 2. kola Istoka.

    Iz sva četiri finala dakle ide jedna i sa fajnal fora jedna (mada bi najlogičnije bilo da bude pobednička)?

  4. Једна из сва четири финала, и победничка са фајнал фора.

  5. Kad se igraju finala Severa i Istoka?

  6. Данас, али не знам у колико тачно сати оба. Јебе ме нет, не могу да проверавам претходне стране. Пробаћу, али ако ме нема, знајте зашто.

  7. Исток је у 20:00 са МАКСИМАЛНОМ толеранцијом, пошто брдац не зна кад ће доћи кући, а север је ваљда данас у 19:00

  8. Тек сад видех, оштетих Мићка за насловну после друге рунде.

    Исправљено.

  9. Agilni, tvoja noćna mora se dokopala internet kafea! Ćemo u 19?

  10. Puštamo za dva minuta. Neka linkuje neko :)

  11. Ту је Пеки ал ако га јебе нет ја ћу линковати кад пустите...

  12. Pustio, srećno Agi!

    Neka neko linkuje!

  13. Pustio. Srećno, Oksže!

  14. Добре обе, показали сте квалитет, али ће вас Макијавели огулити на фајнал фору, ко год да прође :))

  15. Добре, али узалуд. Макијавели ће вас отрсити, јебига.

  16. Peki, nešto si mi neuverljiv... da li ti je oštrina severca vezala ruke? :)

  17. Topi se sever polako...

  18. Da se tako duhovito izrazim, obojica jebu. Dao pluseve. Oxova me više nasmejala, a Agilnova više liči na moj pristup.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.