Вукајлија куп - мај/јун 2011. - sponsored by Кифла™ - 1. syngrafeas 2. Agilni 3. DCX (први пост ове за више инф.)

  1. Čitanija je naučna rubrika u Kuriru od finala Severa...

  2. Auuu, zato ja volim jutarnje duele. Sada su nas tinejđeri bacili na 5. stranu za dvajes minuta.

  3. Niko da prođe ni majku da nam opsuje :)

  4. Eto.

    Jesi opsovao? :)

  5. Oхо, фала вам, ја сам потпуно био заборавио на ту насловну. Брдца нема, па играмо сутра, претпостављам.

  6. Јебига људи, дрка нет, не могу да бришем испред ваших. Ако ништа друго, одлучили су пратиоци. Ваљда ће да потраје нет да објавим у 9 победника.

  7. Е Мићко ја стигао, може сад у 9?

  8. Bravo, Agi. Oderi južnjake! Šteta što smo bili ovako malo čitani, mislim da je ovo bio jedan od top 3 duela uopšte...

    Ox 6 (36:6)
    Agi 6,5 (26:4)

  9. Ајде стављајте у пола 10 ако може, ако не, онда у 9 и 15. Само да је неки "округао" термин.

  10. Окс - 36:6 - 6.00

    Агилни - 26:4 - 6.50

    Честитке обојици, одличне дефиниције!

  11. Jebem te u račun! :)

  12. 6 и по, грешка. :))

  13. Ае у пола, срећно :) Чек сад да смислим. :)

  14. Okse svaka čast za psotignut skor, poštujem te jako kao autora, ali protiv Agija bi meni trebale duple kožne gaće...

  15. Ае у пола, срећно :) Чек сад да смислим. :)

    Ок, у 21:30 пуштамо.

  16. Браво Агилни, мада ми се чини да је Окс намерно пао да не иде Макијавелију на руку да га овај не понизи па да мора да изједе све што је кхм :))

  17. Ако ме не буде било у пола 10 због нета, цимните неког мода да постави линкове у другој теми.

  18. Bravo Agilni, čestitam na pobedi, SEVER razvaljuje!

  19. 'Oћемо ли, брдац?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.