Вукајлија куп - мај/јун 2011. - sponsored by Кифла™ - 1. syngrafeas 2. Agilni 3. DCX (први пост ове за више инф.)

  1. Pa četvrtak je danas. Karantin u petak, pa iščekivanje tema, pa glancanje definicije tokom subote, uz dogovor sa protivnikom, pa tekma u nedelju. Ja sve to po planu. Danas je slobodan dan :) Ili su mi svi Severnjaci treneri sad, da znam? :)

  2. Svi smo uz tebe Agi, ja sam baklje i megafon obezbedio, u nedelju se kačim na šipku :)

  3. Sredi sa redarima da nas ne pretresaju na ulazu.

    E što jes jes, severnjaci su bili najaktivniji na ovoj temi, najbolji rivalitet, i naravno najviše poštovanja prema protivniku.

  4. Ljudi, mrzelo me je da ponovo uradim statistiku kao posle prvog kola, evo nešto što mi je bilo lakše da odradim za celu grupnu fazu takmičenja, ali samo za učesnike Final four-a. Malo da se uteruje protivnicima stra' u kosti, a malo i da pomogne kladioničarima kad budu radili kvote :)

    Prosečni skor:

    Agilni - 7.45
    DCX (Machiavelli) - 6.42
    Mićko - 5.23
    Syngrafeas - 4.59

    Prosečno pluseva:

    Syngrafeas - 47.75
    Agilni - 40.50
    DCX (Machiavelli) - 39.50
    Mićko - 32.25

    Prosečno minusa:

    Syngrafeas - 11.25
    Mićko - 7.25
    DCX (Machiavelli) - 6.50
    Agilni - 6.25

    Prosečni broj minusa protivnika:

    DCX (Machiavelli) - 15.75
    Syngrafeas - 13.75
    Mićko - 9.25
    Agilni - 9.00

    Prosečna razlika za pobedu:

    Agilni - 3.17
    DCX (Machiavelli) - 3.09
    Mićko - 1.76
    Syngrafeas - 0.82

    I za kraj, evo malo o popularnosti...

    Mićko

    Pratilaca na početku kupa: 3
    Trenutno ga prati: 5

    Syngrafeas

    Pratilaca na početku kupa: 3
    Trenutno ga prati: 18

    Agilni

    Pratilaca na početku kupa: 32
    Trenutno ga prati: 45

    DCX (Machiavelli)

    Pratilaca na početku kupa: 2
    Trenutno ga prati: 6

  5. УУУ, обожавам статистике. Одавде контам да је за сад најбољи Агилни, да је највише напредовао Синграфеас, да је ДЦХ имао најлакше противнике, а ја углавном најгори. Хах, 1,76 просечно, све осим Славка сам добио на мишиће :)

  6. Pa nije baš da si najgori. Imao si poprilično teške protivnike, a i statistika ne govori da sam ja, recimo, u dva duela bio na jedan minus od ispadanja. Ovo je samo zabave radi, mislim da svi ipak imamo podjednake šanse. Dosta će zavisiti i od stihova. Još jedan Kolja i ja ima da s'ubijem.

    Neka neko zove Reme-a da odradi kvote!

  7. Neće biti više Kolje, on je odradio svoje za finala konvencija.

  8. I ja bih rekao da je dobro, ali sa Črčom uvek može gore :D

  9. ali sa Črčom uvek može gore :D

    :P a žalili ste se za Severinu... eeee živote lutalico :D

  10. http://img545.imageshack.us/img545/5051/finalfour.jpg
    Мићко - Синграфеас ----> Мићко је по просеку фаворит, имао је нешто већи просек током такмичења па ћу њему дати благу предност, али ипак је Синграфеас добио 15 пратилаца током купа. Значи 2, квота 1.9 док је на противника 2.6
    Агилни - DCX - Такође добар меч, фаворит Агилни. Квота 1.8 док је на противника 2.7 Срећно.

    Турнир осваја Агилни. (квота 2.0)
    Синграфеас (3.2)
    Мићко (3.7)
    DCX (4.0)

  11. O hvala, Reme. Trebalo mi je da napišeš ovo, da mi skineš breme favorita time što si me tako okarakterisao. Sad mogu opuštenije nastupati :)

  12. Hmmmm, jako cenim Agilnog, ali je on ovde Federer, a syngrafeas Đoković... a i Marej i Del Potro mogu čuda da naprave...

    Šteta što je Nadal otišao za Nemačku da igra fudbal...

  13. Ha ha, Brus, men' se sviđa poređenje :)

  14. Bruce
    Hmmmm, jako cenim Agilnog, ali je on ovde Federer, a syngrafeas Đoković... a i Marej i Del Potro mogu čuda da naprave...

    Šteta što je Nadal otišao za Nemačku da igra fudbal...

    Hahahaha, kakva analogija :D

  15. jbg, jedini sport koji pratim osim Vuka kupa :)

  16. Е и ја да се пожалим модераторима зато што нису моје квоте и кладионицу ставили на прву страну. Брзо, брзо. :)

  17. Reme, zvezdu ti retardiranu, šta ako stavim 10 soma na Mićka (dobitak 19 soma) i 7 soma na syngrafeas (dobitak 18,2 soma)...znači uložim 17 soma i dobijam u svakom slučaju...
    Ne bi se ti leba najeo radeći u Mocartu...

  18. Reme, zvezdu ti retardiranu, šta ako stavim 10 soma na Mićka (dobitak 19 soma) i 7 soma na syngrafeas (dobitak 18,2 soma)...znači uložim 17 soma i dobijam u svakom slučaju...
    Ne bi se ti leba najeo radeći u Mocartu...

    Ћут бре ту. Шта мислиш зашто су овакве квоте. Па не финансирам ја човече. Него да олакшамо Каизена мало, ако ме разумеш. Довољно је кинте узео од ктитора.

  19. Ja još jednom da čestitam Agilnom, autoru koji mi je među omiljenim autorima i kojeg sam ja otkrio u masi tinejdžera i posterdžija! Eto, hrani psa da te ujede! :)

    Čini mi se da sam ja tek drugi nesrećnik koji je imao bolju razliku pluseva i minuseva, a ispao. Prvi takav je bio cenjeni Peki d Džem.

    Agilni, neću da se pobeda dovodi u pitanje. Sever te čeka da se vratiš - sa štitom ili na njemu. :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.