Вукајлија куп - мај/јун 2011. - sponsored by Кифла™ - 1. syngrafeas 2. Agilni 3. DCX (први пост ове за више инф.)

  1. Čestitke Agilnom i Oxu na super borbi i defkama.

    Sada sam pod još većim pritiskom, ne smem razočarati Severnjake :)

    Ima da te nataknemo na neomašćen kolac ne budeš li osvojio kup, i to ubedljivom razlikom. :)

  2. Ма какав север бре? Макијавели ће вас разбуцати :Р

  3. Ha ha. Uz ovakvu podršku teško da mogu izgubiti :D

  4. Agilni osvaja sigurno, ima da vas kara!

  5. O toj podršci pričam :)

  6. E agilni, si vidio ono za malu nuždu? :)

  7. E Luli, priča li se kada će biti sledeći kup? Kontam da je ovaj super prošao i da je dosta ljudi zainteresovano.

  8. PA neće uskoro, sigurno.
    I planiram da predložim Pekiju da sljedeći put prepolovi broj učesnika - trajaće možda kraće, ali napetije i žešće. :)

  9. finale kupa syngrafeas - Agilni, dojavio mi ortak, sigurica...

  10. E, Luli. Video sam. Slažem se delimično. Nije sleng samo zbog toga što to više ne koristi isključivo jedna društvena grupa, a po svim drugim kriterijumima jeste sleng :)

    EDIT: Videh sinoć i da je neko pokušao da je definiše (malu nuždu), ali odmah je ubiste :)

  11. Nije sleng, bre. Vjeruj mi. :)

  12. Аги више не можеш да се жалиш што нема мале нужде...

    Nije sleng, bre. Vjeruj mi. :)

    Стварно није сленг него говор мржње :)

  13. PA neće uskoro, sigurno.
    I planiram da predložim Pekiju da sljedeći put prepolovi broj učesnika - trajaće možda kraće, ali napetije i žešće. :)

    E jbg, a baš sam se naložio na ovo. Čak sam razmišljao da sledeći put ne pustim protivnika da pobedi, nego da osvojim kup.

    Bio je neki dogovor da svi koji prođu prvo kolo automatski imaju pravo učešća na sledećem kupu, tako da bi bilo glupo da se prepolovi.

    Ma pravite odmah sledeći, ne merem čekati, kriziram. :)

  14. Lole, svaka čast. Ja sam pokušao više puta, ova tvoja mala nužda je vrh! :)

    EDIT: Mala nužda LOL-a mi je omiljena, lololo.

  15. MM, Peki će odlučiti šta i kako tačno će da bude, samo ipak moramo malo da se odmorimo. Bar koji mjesec. Ne mijenjajte kanal! :))

  16. Nego, kakva je to svečanost danas? Najavio Peki :) Može li podne? Kao što UEFA zakazuje svečanosti :)

    EDIT: Kasnije sam planirao da lajferišem.

  17. I zovite Remea da odradi kvote za fajnl for.

  18. EDIT: Kasnije sam planirao da lajferišem.

    To što si ti nestrpljiv nije razlog da nas lažeš.

    Ne mijenjajte kanal! :))

    Ne menjam ga od kako je pušten u rad. Španske serije bih gledao koliko sam se navukao.

  19. Kasnije sam planirao da lajferišem.

    Kakvo bre lajferisanje u ovako odlučujućem trenutku, a treninzi, a karantin???

  20. Bolje Miša Tumbas da pravi kvote...Realnije će biti od Reme-ovih...

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.