"Jérémy Malherbe" - Фан клуб

  1. Сваки наш прволигаш може лагано да га приушти али веровано ће продужити уговор са Греноблом ............. ови из Звезде би га довели лагано само неко да их напржи мало :)) јак скаутинг до мога ......

  2. Bio bi trip da neko naleti slučajno na njega ovde, kao oni likovi što su slali mejlove kaizenu i angažuje ga ozbiljno :D

  3. То може лако да се одради, само ако неко има везу у неким новинама... Као пусти буву да је неки клуб одавде заинтересован за перспективног чувара мреже Гренобла, који има понуде од бројних европских клубова, али би дошао у Србију јер воли нашу земљу...

  4. То може лако да се одради, само ако неко има везу у неким новинама...

    Ja imam, ali u lokalnim, probaću da proguram tu priču skorije :D

  5. Нема везе, прогураш да је Раднички КГ занитересован за њега :)

  6. Mada bih mogao da iscimam i urednika RTK koji piše i za Blic, a koji je branio za Radnički i verujem da bi to uradio :D

  7. Па ето... Раднички је у потрази за голманом, а можда једна од опција буде Жереми Малерб, којем истиче уговор са Греноблом. Млади Жереми је ове сезоне убележио један наступ и оцењен је од скаута Радничког као потенцијално појачање. Малербова изјава за наш лист:"Тренутно разматрам понуде разних европских клубова и чуо сам за интересовање Радничког. Међутим још не постоји званична понуда, али ако буде послата, без размишљања ћу прихватити јер волим Србију као земљу." Иако је Раднички попуњен на месту голмана јер су у првом погону четворица: Жарко Трифунович, Огњен Чанчаревић, Никола Прекић и Владимир Радујковић, спекулише се да би млади Трифуновић могао на позајмицу у Бољевце а Чанчаревић у замену за Маљерба. Ова вест је председника Драгољуба Лекића затекла на пословном путу у Тунису на шта је прокоментарисао:"Не бих да откривам имена потенцијалних појачања, али обећавам да ће Раднички ући у следећу сезону са пар интернационалних појачања"

  8. Mogli bi ovo da postavljamo svud redom, da budu veće šanse da primete :D

  9. Профи Вуче , нема шта ..... а већ је посејано семе сумње у срце младог Малерба ...

  10. Da krenemo u spem misiju? :)

  11. Samo da neko ne lane da je fora, moglo bi ovo proci. Marketing je cudo, pa ne pisu slucajno novine da se za onog pajvana iz Partizana otima Sevilja, sve je to deo propagande. Ne mogu mu se setiti ni imena, toliko je impresivan.

  12. Ја сам послао коментаре на монду и У92... Немојте ви ти, да не побришу спем :)

  13. Ja ću da ostavim na fejsbuku i sranjima i probati da iscimam tekst u Svetlosti.

  14. A Ox pre par strana reče da ima veze u domaćim novinama, mogao bi i on da povuče koju vezu :)

  15. Samo lagano i suptilno, fora je da se stalno provlaci, ne da odjednom pise svuda.

  16. Јебига, на овим спортским сајтовима мора админ да одобри коментар пре објаве, а људи вероватно спавају сад :)

  17. Proguraćemo ga mi već nekako.
    ŽEREMI DO JSL!

  18. Има да га углавимо у неки наш тим, неће ни бити свестан :)

  19. A onda ima da nas proklinje :D

  20. Što bi nas proklinjao? Vjerovatno bi se više igrao sa loptom ovdje nego u Grenoblu (a i dojave bi nam bile bliže).

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.