Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Da li je u planu možda neka letnja revija definicija ili je taj događaj rezervisan za zimske mesece? :)

  2. Forget, nema šansone iz dva razloga.
    Prvi i glavni razlog je taj, što je Surovi finansirao te revije iz svog đepa. Ne znam da li se neko učepio za ovu drugu, ali je uglavnom sve bilo na njemu.
    Sada nije moderator u znak zahvalnosti što je toliko uradio za ovaj sajt.
    Drugi razlog neću da kažem :)

  3. Drugi razlog neću da kažem :)

    Ајде реци, није лепо да нам тако бацаш ровца :))

  4. Питање за Френкија- Кад ћеш се вратити, много нам недостајеш :)

  5. Aha, nisam znala... Mora da imaš neke svoje izvore za takve informacije :) Dobro, nema veze, nego sam se onako setila prošle revije, pa reko' da priupitam...

  6. Drugi razlog je taj, što neke autorke imaju sise, a neke nemaju sise, jelte.
    E sad te sa sisama bi se razbacivale po bašči kst-a, a ove bezsisne bi sikćale i verovatno ih gađale nekim predmetima (npr. panoima đe su definicije)
    Onda bi muška populacija, umesto da ga baca po tojletu, morala da razvađa bacačice i primačice panoa, i revija bi otišla u kurce krasne.
    Eventualno ako bi se dolazilo u oklopima nekim, štatijaznam.
    Možda grešim, al mi se tako nešto javilo :)

  7. Onda bi muška populacija, umesto da ga baca po tojletu, morala da razvađa bacačice i primačice panoa

    Ја бих га бацао, боли ме уво да раздвајам. Ионако онај који раздваја увек попије највише батина. :)

  8. hahahhahaahhaa
    Zamisli da te Lemaja rkne panoJom u vuglu?
    Ili da ti ja naskočim na ledžao i omlatim te nekom flašom, jer si mi uZneo pano iz ruke, koji je leteo ka nekoj autorki.
    Ja mislila vi se mešate u tuče, kad ono jok.
    Onda važi samo prvi razlog za neodržavanje letnje olipijade.

  9. Питање за Френкија- Кад ћеш се вратити, много нам недостајеш :)

    Vrati mi se nasmejana... :p

  10. Beš mu mater gledam ovaj svoj interni film kako su se moderatori birali, dolazili, odlazili. Dođoše, odoše i ponovo se vratiše. Jedino Surovi ne pronađe put kroz taj lavirint.

    Oni što veruju u teroije zavere bi rekli razđoše se modovi da povuku Surovog vani, ostaviše ga da žmuri i broji do deset a ostali se ponovo posakrivaše na pređašnjim pozicijama i opzicijama. Ali ko još veruje u te glupe teorije zavere.

    Međutim Surovi još uvek broji.

  11. Je l moze neko da baci pogled na onu "hejt" temu, pisao sam jutros, ali me niko ne ferma dva posto...

  12. Aj samo pozuri, pisa mi se.
    :cupka u mestu:

  13. Videla, pobrinucu se za to.

  14. E super, zlatna si.
    Aj ako mozes samo pre 17 avgusta, imam u planu neko zezanje tad, pa moram da se izorganizujem.

  15. Oću da pitam moderatore da li mogu da promenim pol ovde na profilu vukajlije?
    Upisao sam se kao muško, a i jesam muško, međutim osećam se kao pička. Pa ako može.

  16. Da ne smaram moderatore. Imam pitanje kako da pronadjem svu onu Virtualovu muziku koju je tako revnosno trpao ovde. Sviđalo mi se, a i gde je lik sada.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.