Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Ватерпололо. :)

    Добро, ја рек'о да није неки светски популарнији спорт, типа, прескакање козлића.

    Али добро, лепо је то. Честитке свим навијачима Партизана, верно су пратили свој ватерполо тим целе сезоне, нека уживају! :)

  2. Оксе мислио сам на то твоје помињање највећег успеха у најпопуларнијем спроту у нашој земљи икада. :) Може ли Партизан да освоји нешто а да се поспрдно не помиње Бари и то како је био пре двајс година?

    Свака част момцима иначе. ЈЕБИ ЖАБАРЕ!

    Али добро, лепо је то. Честитке свим навијачима Партизана, верно су пратили свој ватерполо тим целе сезоне, нека уживају! :)

    Хаха то је најјаче. Саће друг десет дана да ми се курчи о томе, а јебеш ми све ако зна 4 играча Партизана да наброји. :)

  3. pff.. peki.. al' si nas zajebao.. :D

  4. Тражио човек на пвт, озбиљно.

  5. pa šta?
    taman sam se ponadala da će neki pičkopaćenik da poveruje da sam osamnaestogodišnja plavuša i da me fino izlajkuje :/
    peki, murš.

  6. A ja se taman zaukala :)

  7. Trazio sam mnogo ste....hmmm ne mogu da nadjem prikladnu rec a da ne budem banovan.
    Hvala na ucescu :: Tararo imas prelepe noge,christine lajkujem te.

  8. poruka za kelta.
    majku mu.
    u fakin si italiji. i to s' ribom. a uz to treba da pišeš i doktorat.
    zajebi vukajliju. aman!
    you'll thank me later.

  9. hehe,

    pa sta cu, evo me izlezavam se u krevetu, cekam da dodje dorucak, pa ovog drugara da dodje kuci s posla pa da idemo svi na plazu?
    trebali smo da idemo u rim danas, al cu da se odmorim malo, pa sutra ujutru.

    a i nolajfer sam nevidjeni, pa sta?

  10. ma ću tebe da bijem, s' čuo?? da se opametiš! :D
    odo' sad da jedem pa d' učim -.-
    dok neki 'ladite jaja na meditaranu, neki štrebamo za prijemni -.-

  11. LUDI CAK

    Mene je stvarno sramota sto ovako nesto postoji... Smejem se dok citam, a znam da bi trebalo da placem. Pa i jebeni Mitbasteri su opovrgli to za uticaj muzike na biljke, pustali su det metal i klasiku i tisinu i nema velike razlike.

    e pa nije. utvrdili su da su biljčice koje su slušale metal bile više, sa više plodova :)))

  12. Ne znam ko je pitao, nesto za muziku koju je Virtual kacio. Imas na temi Funk rok, Bluz, Dzez i Rok. Potrazi malo po podforumu Muzika.

  13. poruka za Kristinu-pa moram i ja da se malo odmorim od Kelta...a posto vec nece svoje lenjo dupe da proseta negde, najlakse je da ga posaljem na vukajliju!

  14. dobro, bre, snajke, će se odmaraš od njega, ima vremena :D

  15. Pitanje za modove, jer oni sve znaju.
    Da li je ovo muško ili žensko?
    http://vukajlija.com/recnik/autori/22552
    Pola komentara je pisalo u muškom rodu, pola u ženskom.
    Ne znam kako da mu/joj se obraćam.

  16. Кад пише "Вук21", онда је мушко. Кад пише "Вучица21", онда је женско. Капирам да деле налог.

  17. Wojtek, sta bi sa onim prajvat trekerima i torentima?

  18. E, oduvek sam hteo da pitam moderatore, a nikako da se setim:
    Š'a ima?

  19. Zašto mi na mobilnom kad piše foto onda je video?

  20. Zašto mi je zaključana tema?

    prebacite je u zezanje, ako ste tolki fanovi Balaševića!

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.