Prijava

jao manijace, i ona sto joj je glumila cerku nedje, bljak!

Ma daj bre Stefane,serija je toliko retardirana! Kao žene su tek pre 10 godina otkrile kresanje a dotle su rode donosile decu! Pa ona Keri kao filozofira nešto o seksu, jebote dođeš-pojebeš se-odeš i gotova stvar, šta nešto izmišljaju vruću vodu...

Novako Djoković, Ivan Ivanović, Milan Kalinić, Andrija Milošević, Vlado Giorgijev, Bregović, Čolić, Boris Tadić, Nataša Kandić, Jelena Trivan, Marko Vidojković, Ivan Bosiljčić, Aleksandra i Kristina Kovač, Nenad Čanak, Dinkić, Maša Mileusnić, Marko Kon, Mili iz Srbija ima talenat, Pantelić, pevačica benda Svi na pod, Sarkozi, Hilari Klinton, Bono, Mik Dzeger, Kesha, Robi Vilijams, Gru, Mali crnac sa šeširićem, Edi Veder, Rejčl Rej, Opra, Kristijano Ronaldo, ceo tim Reala, ceo tim Barselone, Mira Adanja Polak, Olja Crnogorac, Ognjen Amidzić, MArinko Madzgalj, Dačić, Ekrem Jevrić, Skaj Vikler, Ana Stanić, Djule Van Gog, Koja iz Discipline kičme, Katarina Rebrača, Izabel Žefroa (zaz), Brus Dikinson, Dzoji i ostali iz Priajtelja, glumica koja glumi Grejs.........mogu ovako do sutra....

- Edi Veder, -Brus Dikinson

jebote dođeš-pojebeš se-odeš i gotova stvar

Imaš zanimljiv život.

i ana stanić kad razmislim,otela bih joj onu gitaru i poslala je kući sa čvrgom,šta se prenemaže i glumi tu nekog "artistu".

Uf... Jasenko Houra, vecina koju je Pjer nabrojao. Pjere, da ne volis Vedera, to znam sa teme o grandzu. I od tada me interesuje zbog cega ga ne volis. :)

Ana Stanić ima sigurno 8 izdatih albuma, a prodatih primeraka verovatno 500 sve ukupno,i dalje nije odustala od iritiranja javnog mnjena , nego je još snimila duet sa Viklerom!!!!!!!!111

Скај Виклер. Марко Настић, Дејвид Гета и та остала џи-џеј фегетарија.
Војин Ћетковић и онај Босиљчић, Ева Рас, Александар II Карађорђевић, Путин јебени, Ђоковићев ћале, Ивана Жигон и остала русофилска гамад.

Костићу, морам да ти кажем, немој да се љутиш. Или се љути, ако баш хоћеш. Кад год будем помислио да ми је глуп аватар, сетићу се овог твог тренутног и осетићу олакшање.

Vićkomare otprilike iz istog razloga kao i Bona, jer su previše društveno-ekološki angažovani..... :)

Никола Лазетић.

Дејвид Гета и та остала џи-џеј фегетарија

Nevera.

Костићу, морам да ти кажем, немој да се љутиш. Или се љути, ако баш хоћеш. Кад год будем помислио да ми је глуп аватар, сетићу се овог твог тренутног и осетићу олакшање.

Drago mi je da te činim sretnim.

E da, Đokovićev ćale, jebote. Vladan Lukić i Šnajder Đurić. Karamela. Onaj lik što asistira Kesiću u snimanju klipova. Kreten. Mira Škorić. Nikola Sarkozi. Vučić se podrazumeva.

Vićkomare otprilike iz istog razloga kao i Bona, jer su previše društveno-ekološki angažovani..... :)

A, pa primetio sam to kod njega. :)

Да, да, да, мајмунчине на челу Звезде и Пертизана, какви су то кретени, мајко мила...

da,bre i ona vesna da vinča,ili kako je već sebe prekrstila,ona što gura misice,sa onim njenim retardiranim kikicama.

ЕМИР КУСТУРИЦА!!!!11

Марко Пантелић, Владан Лукић, Жељко Лукајић, Енди Мареј, Саша Поповић и онај му другар Жика, Бора Дрљача, Ера дебил, Борис Тадић, Федерер пичкица, Цвија смрад, сељачина она највећа МЦ Стојан итд.