Ko posljednji pobjednik 119

  1. Ha! Ulovila sam te! :hvata ga za gušu i sikće: Gde si do sad? Što si zapostavio temu Ko poslednji pobednik? M? Vidiš da jadna plače što te nema.

  2. хмхкхкљкмккхкхљхкххњхкхљк

  3. Buri, druže moj, gde si?

  4. evo bio u mrkonjiću, onako iznenada... jebaj ga, moralo se... mačlo sam umoran...
    vidim da ova tema nikad ne bi došla do kraja da nema mene...

    đe si nato? može li se na vrućini? biciklaš li?

  5. Pa daaaa, nisam bre bila na Vuki 3 dana, da prostiš ukočilo mi se dupe od sedišta :)

  6. vidim ja... nema nate, nema mene, nema jacke i tema stala...

  7. Pa da, ali mora malo i da se izađe iz kuće. Danas sam došla s posla umorna kao pas, samo sam se izvrndupečila i aj kao malo na Vuku i evo bogami zaglavih. Neću još dugo, dosadilo mi.

  8. i nema ništa... i ja ću vjerovatno još malo, cijelu noć i dan nisam spavao...

  9. Takođe. Od petka sam spavala sve ukupno 8 sati...

  10. što ti je aktivnost...

  11. Pobedaaaaa!!!!!!!!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.