Prijava

pravilo br.1

Moderatori biraju autora kome će postaviti pitanje. Nećemo pitati bilo koga, već samo onog koga ZNAMO šta da pitamo....

.....uskoro, još detalja....

;)

TEASER

Још правила:
Свако може да има само једног легитимног адвоката који може у његово име да одговара кад дотични није присутан или није при здравој памети да одговори.
Више модератора може да се удружи против једног аутора и да га испитује бесомучно, а аутор у таквим ситуацијама мора да се осврне на претходно правило.

ZA VREME ISPITIVANJA, NIJE DOZVOLJENO MEŠANJE TREĆIH LICA..

SAMO MODERATOR, AUTOR (ILI ADVOKAT)

Pitanje prvo...

Koliko , realno vremena provodiš na internetu , na sajtovima za druženje?

pffff, ja mislila biće neko zanimljivo pitanje... ;)

pa, na internetu u proseku oko 10 sati dnevno, a na sajtovima za druženje u proseku oko 5 sati, s tim što jedini sajt za druženje koji posećujem je vuka, na fejs samo svratim, ne zadržavam se preterano....

Питање за Зезатора:
Зашто увек толико здушно брани ауторе који су бановани, као и ауторе који су му драги и то често на уштрб модова, а онда кад њега неко напада не уме да се одбрани него тражи то од модова тако што ће бановати чланове који га зајебавају? :)

Odgovor za mylycu: Volim te!

Је л' може уместо Зезатора да одговори његов адвокат, пошто он очигледно није при чистој свести, у делиријуму је :)

Svi advokati su mi trajno banovani :*

evo ja ću mu budem advokat i odgovoriti onako kako moderatori najbolje razumeju. :)

zbog sira i vojne muzike.

Mislio sam ce ovo biti bolje...

Mislio sam ce ovo biti bolje...

takođe.

Lemajo, polako.... biće bolj(sočnije) ;)

Питање за лемају:
Зашто као адвокат крши ауторска права и користи се одговором који могу да користе само лица овлашћена за то? Будите мало оригиналнији.

Ако Кајзен крене да поставља питања, оде све у курац.

какав НЕЛОЛ

Ček Korle, mi nemamo pravo mislim ako nismo navedeni od strane moda da ulazimo u pitanje i da pričamo, ali kada se pitanje završi onda možemo malo da spemujemo, ono čisto da nije dosadno? :)

oce ovo biti ko mail...kada dodjem na vukajliju prvo moram da odem da vidim dal me moderator nesto pitao...prelistam temu i onda mogu da idem?

Pitanje za Caru:

Kaćemo na pivo u lokal koji se oseti na koncentrat za piliće?