Мале Швабе јурили на Малу Митровицу с дрвеним пушкама

  1. Не знам јесте л' чули за ово чудо:
    http://www.blic.rs/Vesti/Svet/258598/Mali-Nemci-s-drvenim-puskama-jurisali-na-Malu-Mitrovicu
    Ал' ја се питам докле ће више Швабе (а богами и Баварци и Пруси) да се издркавају по другима...

  2. Какав је биланс напада? Колико њих је пало и поломило зубе?

  3. Па ајд' и ми ово да ископирамо, само да место "Мала Митровица" метнемо "Мали Минхен", да се деца играју...

  4. Ја бих да рушимо бетонски зид, овај берлински.

  5. Што искоментарис'о један:

    Ništa nije promenjeno još od trendova 19-tog veka. Sve je isto, nova EU, a stara politika....!!! Ali, kako može i biti drugačije kad gledamo uspon 4-tog Reicha na delu, a ne neku novu Evropu... A mi žurili mo, žuromo tamo... Nek nam je sa srećom...!

  6. Па и у великој митровици мали албанци се играју са великим пушкама.
    Нема више каубоја и индијанаца. Ја мислим да не би требало отварати тему за сваки јебени новинарски чланак.

  7. ajd što je glupost, ali prosto ne mogu da verujem koliko je nepismen novinar koji je ovo napisao...

  8. ajd što je glupost, ali prosto ne mogu da verujem koliko je nepismen novinar koji je ovo napisao...

    Лемаја, је л' ти то мени покушаваш да изазовеш трансферчину блама?

  9. Као да смо ми бољи, или било која друга нација. Јеботе, деца од пет година су певала за време рата "биће меса, клаћемо Хрвате". Швабе су бар покренуле истрагу, ја бих се ту нешшто као срдио када би ово прошло без икаквих санкција.

  10. Лемаја, је л' ти то мени покушаваш да изазовеш трансферчину блама?

    pa to se podrazumeva. ne znaš da sam ja plavuša?

  11. Да, наишао сам на снимак где једна девојчица од 3 године пева "Двма ми се, двма на субали цвеце увицемо заклацемо ко за клала неце" И отац неки војвода и тетке јој аплаудирају

  12. Ово је за најстрашнију осуду. Како могу то да раде деци? Страшно? У шта ће та деца да одрасту? Боже мој.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.