Prijava

Je l' učestvovao neko u nekom domaćem takmičenju ako postoji uopšte i kakva je procedura učlanjenja za neki tim ili osnivanja ili prijavljivanja tima kod nas, kako već to ide? Je l' može da se vozi bilo koji dreš od bicikle ili imaju neka pravila, marka, oprema i te sitnice?

kolko znam, za ovde, obicno te iskljucivo biciklisticke trke nisu samo jedna etapa, ali imas kvalifikaciono vreme nakon svake.

npr ako platis koliko treba da ucestvujes, mozes da se pojavis i sa triciklom, al ako prve etape nisi napravio vreme manje od lupam 2x vodeceg, zavrsio si dalju trku.

Koliko ljudi tu ima?

jebem li ga, nema puno. verovatno ima i licence, serem sa ovim da mozes triciklom da ucestvujes. ipak nije maraton pa da obidjes lako spore.
inace vazi ovo za minimalno vreme za koje mora zavrsis.

ne znam kako je za amaterske trke, i dal to uopste ima.

Hvala Celte, sad će proleće, polako se vraća lepo vreme, pa mi palo na pamet.

je l pratite ove god tour? dosta je ujednaceno mada tek je pocetak, videcemo danas i sutra kad bude tourmalet

cot dela sud, ocekivao sam od pogacara da se drzi tocak uz tocak sa vingegaardom, al kurac, jedino ako se cuva za sutra, mada razlika sad vec porasla na minut, videcemo sta ce doneti tourmalet

Haha kirk jel nas zajebavas brate ja mislim da je biciklizam baš smrtno dosadan za praćenje

To ti kažem ja koji sam MTB entuzijast, šta očekuješ da će ti reći ostatak ovog dobrog naroda ovde

Bavio sam se ja biciklizmom, msm imam neku ekipu van vuke za to, al reko znam da je pre deset dina bilo i ovde raje za biciklizam

meni bilo brate zanimljivo onomad da gledam. pratis tako, gledas lepe francuske predele, kao navijas, milina.

cenim da mi je sad internet doduse atrofirao atensn span na partljak onoga sto bio, i verovatno ne bi mogo da gledam vise, ali rado ga se secam.

бициклизам формуле мотори најсмор говно икад измишљено врте се неки морони у круг само што бициклисти врв више пате јер раде ногице конст лок тему

POGACAR! VRACA SE SVE

Havarija na Tour de Franceu, pratis li kirkeee

ко то прати есте болесни болесници једни лок ово нек гледају у своја четр зида

Sta mislis vuzi da li ce moci pogacar stici jonasa vingegaarda

мислим да неће ал ако овако настави има шансе

Sta bi, ne videh, vidim da su u grupi istoj
Pogacar napada i uzima tur ove godine zivi bili