Prijava

Pasce presvlacenje danas

Ajde poga jebemti sunce kojiti kurac

Samo da je poga zdrav
Srusice vingegaarda na hronometru al opet ima dosta planina posle, vinjegord je nekako pasivan i konzervativan vozac, poga ekplozivan, napada stalno, svakako bice teska borba do kraja, danas nije mogao da ga otrese. Deluje mi da su emirati bolji tim tj da je yates bolji od vanaerta i kussa koji rade za vingegaarda. Sve mislim da ga poga blefira malo i da prava govna tek stizu u narednim danima posle hronometra

vingegaard - zvuci mocno

Ovaj tur jedan od najboljih tureva koje sam gledao, ako ne i naj, kao onaj shleck i contador klanje al tad sam bio nackli i bilo brda prljavstine jer spansko govno.
Pogacar i Vinjegor su ferplej likovi, bas onako viteski dvoboj

vingegard je kirkegard koji nije kirk nego vin

Bacite na eurosport negde oko 5, tad izlaze na crtu ova dva derana da vidite klanje i lepotu ovog sporta
Kakav kurac alkaraz novak

ahha pa brate ti i u biciklizmu navijas za ferari :)

Poduvali smo ga jako danas
Jbv nisam bio doma da gledam al otreso pogacara vingegaard ko iz picke
Msm nisu tolko timovi kolko biciklisti, al za razliku od f1 ovde pobedjuje bolji i jaci vozac

D e p r a svuda brat moj

pogacar i vingegaard kakva pro imena

guglao sam ovog pogacar

u medjuvremenu u f1 imas premekana imena kao gasli i lekler (bez uvrede)

al za razliku od f1 ovde pobedjuje bolji i jaci vozac

dok ne dodje adrijen njui da dizajnira bajs onda poy

Jbt maramunja otvorila temu ore 12dina kiki partizan true naslednik

Odlicni su im ovi hajlajci, evo mozda se neko primi od vas
https://youtu.be/pKC6PaJgIpc

Lagano caro, nasao sam i svoje postove od pre 11 godina, kakav kurac sukcesor, osnivac sam i ja loma

Jbg jos 4 etape do kraja, od sutra ce napadati pogacar sto je i najavio, mozda cak i u beg ode, HAZARDERSKI, nema taktike vise nikakve, totalno u govnima
Jos sutra planine i kisa, milina, preporuka

Lol evo videh, 2 shocka za mene jer ovo nisam u zivotu gledao, prvo menjaju bajs!? drugo imaju team talk haaah kao ajde mozes ti to racuna se svaka sekunda pokazi svetu ko si!? Prijatno iznenadjenje

Jebemtisvemir koliko je zanimljivo kad nemas vremena pogledas novaxa al pratis 16 etapa pedalanja usmeni kuca iz spajza

Msm da cu sutra malo bacim pogled ne prica kiki napamet