Naoružanje (tenkovi, avioni, puške, itd.)

  1. ja imam letvu u koju sam zabo ekser. jebe.

  2. Ja sam na bejzbol palicu sa lancem i planiram da stavim nešto oštro na kraj lanca.

  3. Maggot
    ja imam letvu u koju sam zabo ekser. jebe.

    kobra

  4. Ja imam Opinelov karbonski nož, da viš' što je oštar, jebeš žilet i one što reklamiraju na top šopu!

  5. Svaki noz je ostriji od zileta samo ako imas dobro kamenje i umes da ga naostris.

  6. Ма јебеш то кад пуж бре иде преко жилета, ножева, и не сјебе се...

  7. Значи комбинација самоострела и аутоматика ? Права ствар за Елдар Скрол серијал...

  8. Samo je "drska" od automata :) ima i integrisan tj ne rasklopiv

  9. Andonov
    Svaki noz je ostriji od zileta samo ako imas dobro kamenje i umes da ga naostris.

    Džaba ti kamenje i znanje kad imaš nož od kineskog nerđajućeg čelika koji oštricu drži 3 minute ozbiljnog rada.

    Pridodao sma kolekciji novi Benčmejd taktikal folder u mat crnoj boji, fina čakijica za dobre pare, mehanička kočnica, odličan grip, kopča za nošenje, zadovoljan sam.

  10. По мом скромном мишљењу једно од најбољих пешадијских оружја икад:
    http://p1.la-img.com/858/20679/7081407_2_l.jpg
    А што се тиче артиљерије:
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0f/Hwacha_on_stand.jpg

  11. Jebeš ti to, kad sirijus sem nosi top na ramenu!

  12. Да ли си свестан колико су ова два оружја јебала у "оно" време?

  13. Džaba ti kamenje i znanje kad imaš nož od kineskog nerđajućeg čelika koji oštricu drži 3 minute ozbiljnog rada.

    True, true. Kad reče kineski, imam na tavanu neku kinesku ~lovačku~ nožekanju što mi je dao neki rođak kad sam bio klinja, nije bio ni za klanje trule banane. Posle sam ga jednom prilikom okalio iz zajebancije u dvorišnim uslovima, pukim slučajem je ispao odlično.

    p.s.
    Nego, skočimišu, kad sam već pomenuo trulu bananu, pade mi na um da sam čuo negde mit da je korisna da se pojede pre treninga, ima li tu nečega?

  14. Pa ima, donekle, oko 12g prostih šećera i punjenje glikogenskih rezervi u jetri izaziva osjećaj impulsa energije, ali previše fruktoze, previše šećera a ništa naročito, ja bananu izbjegavam kad god mogu i drago mi je zbog toga.

  15. Ovo mnogo dobro mogo bi da npravim. Možda. Ako me ne mrzi.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.