Naoružanje (tenkovi, avioni, puške, itd.)

  1. sećam se kad mi je ortakov ćale pričao... prvi put kad su leteli protiv NATOa, on je bio još potpukovnik.Za vreme brifinga kad su saznali da su avioni blizu vazdušnog prostora Jugoslavije, samo su im rekli: Ljudi, mi danas nemamo šta da tražimo u vazduhu, ali moramo da letimo. Uđite u avione pa kud koji mili moji, samo nemojte da vas pogode,a vi se potrudite da srušite što više njihovih možete.

    i onda još nešto, a ja sam zaboravio šta. On je takođe učestvovao i u napadu na aerodrom u tuzli.

  2. on je leteo na orlu... ja ne kapiram što naši nisu koristili više aviona... imali smo značajno veći broj, a oko 30 G4 je uništeno na zemlji i 11 mig29 je uništeno na zemlji...

  3. e da, da li ste znali da je kina htela da uđe u rat na našoj strani jer je NATO pogodio njihovu ambasadu, ali su odustali nakon pregovora i NATO im je otplatio štetu, kako porodicama poginulih tako i državi

  4. 30 G4 je uništeno na zemlji i 11 mig29 je uništeno na zemlji...

    Toliko? Gde si našao taj podatak? Mnogo je to, jebote, ako je tačno. Ma sve je to bilo pohabano, nije moglo ni da poleti jebote, i da su leteli, to bi bilo samo uzaludno žrtvovanje ljudi.

  5. Eh, da su nama bile njihove pare. Razjebali bismo ih nacisto. Ovi nasi piloti i obavestajci ih jebali ko majmune.

  6. pa goveda. samo uknjuce stampac i sve potrebe su im podmirene. znate li da samo 1/3 novcanica dolara je u opticaju u SAD a 2/3 u svetu? kad bi se 1/3 novcanica vratila u SAD to bi bio najveci ekonomski kolaps u istoriji civilizacije,ni sami neznaju kolko su nastampali...

  7. Nece ni oni jos dugo. ALI OVO NIJE TEMA ZA TA GOVNA!!1 Najebace nam se majke ako Kostic pocne da se interesuje za to u kojim se dezenima rade puske za nase trziste pa nas prijavi kad vidi koliko spemujemo.

  8. Jes', jes'. Dosta više o ovome.
    Nego ja mislim da je američka M 16 jedna od najjačih pušaka na svet. Bar je na Kanteru tak'a. http://4.bp.blogspot.com/_ksrQ50zM0E4/S83rFe-jEHI/AAAAAAAAACw/yiP3ztXFl5k/s1600/m16a4.jpg

  9. Videh negde da Rusi prestaju da proizvode kalas, jer navodno imaju vec previse u magacinima. Sad cuvaju tu vest od cika Kalasnjikova, star covek, jebiga, moze da umre kad cuje.

  10. Jeste, brate, pise u linku.

  11. Prevuces sliku na new tab i tamo pise url slike.

  12. To je puska koja je zajebala najveci broj ljudi.Dobra je jedino za izlozbu,izgleda lepo, moderno i zajebano ali mehanizam mnogo komplikovan,sklon zaglavljivanju,ponekad potera po 2 metka u cev.... jeste da je na novima veci deo prevazidjen ali idalje je u osnovi jako komplikovan i los sklop...

  13. Koja puška Andonov? Ako pričaš o AK 47, onda lupetaš.

  14. Plasticno americko gomno

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.