Naoružanje (tenkovi, avioni, puške, itd.)

  1. Pa kad pustamo da nas vode budale...

  2. A šta bi ti Andonov da uradiš povodom toga?

  3. da spalim rajhstag

  4. E neka smo mi pametni. Vidim dokle nas je naša pamet dovela.

    Bar smo zbog te pameti uspeli bar malo da sjebemo NATO. Nasi naprave drvene avione, ovi izrokaju po deset raketa koje kostaju milione dolara, nasi stave mikrotalasnu u sred livade, ovi izrokaju termonavodjene rakete po njima koje takodje kostaju brdo zelembaca. Bar smo mogli da ih dovedemo do bankrota da je jos potrajao rat.

  5. Проблем је што су кренули да рокају цивиле - мислиш да ће тек тако да допусте да банкротирају ?

  6. Najbolja akcija kad im se brojno stanje nasih aviona poklopilo sa "unistenim avionima" natankaju avione samo naoruzanjem vazduh-zemlja i krenu na Jugoslaviju s mislju da nema ko da brani nase nebo.....malo ko zna sta je bilo jer su se obe strane obavezale da se o gubitcima cuti jer je to ratiste bilo bruka za NATO...

  7. Nije moga' potrajati rat. Tj. moga' je, al' bi sveli Beograd na četresprvu kad su tukle štuke il' četrespetu kad su tukli Saveznici. Počistili bi ga ko mače muškatlu.

  8. ma daj bre šta se primate mi ne bi mogli nikome da prismrdimo... da vi samo znate koliko ameri imaju aviona usrali biste se. imaju preko 1250 f16, a da ne pominjem ostale avione, f18,f15,f15igl, i tako dalje... mislim da su hteli da nas zgaze brate mili ne bi videli nebo od aviona i raketa.

    oni imaju 3500+ aviona, računajući samo bombardere i lovce. pa dobro ljudi nemojte da se zajebavamo.

  9. Ne kazem ja da je trebalo da rat traje dok ne ostanu bez sredstava, samo kazem da su nasi bili koliko toliko pametni da ih nateraju da krcaju pare bespotrebno.

  10. Bar smo mogli da ih dovedemo do bankrota da je jos potrajao rat.

    Da je potrajao rat još mesec dana, kompletan Beograd a i drugi veći gradovi bi bili u ruševinama, jer zadnjih dana rata, masovno su gađali civile, mamicu im kolateralnu. Mi smo inače tokom rata pukli 100 milijardi dolara, oni nisu ni 10. Naš budžet je 17 milijardi, a njihov 14.66 trillion (vodim se po CIA world factbook), i sada te ozbiljno pitam, je l' me zajebavaš ili šta? Mi oštetili NATO, bokte, počistili su nas ko mlade majmune. Od vojne infrastrukture jedva da je išta ostalo. Jebač iznenadio si me, tvoja spika me podseća na onu radikalsku, mi pobedili NATO, pobegli su, dža bu, a na kraju rata imali smo de facto nezavisno Kosovo, preko 5000 mrtvih, uništenu zemlju i vojnu i civilnu infrastrukturu. I tačno je oni zamalo da bankrotiraju, a mi da doživimo vojno ekonomski procvat.

  11. Koji vam je kurac, samo vezbam trolovanje. A i ne ide mi nesto...

  12. Uh, dobro je. Vidim i ja, nešto mi čudno.

  13. Nisam ja bas toliki bilmez.
    Da ne spemujemo vise. Nastavite da se svadjate oko toga da li je bolji pistolj ili noz.

  14. Manekenka da budem....

  15. Jedina mi i vjera i sluga mrki dorat i devetka duga.

    A ni Opinel Carbone mi nije stran, čak štaviše, omiljeni nož koji posjedujem.

  16. opinel..... dobar za vinograd :D

  17. Da se ja izjasnim koje mi je oruzje najbolje. Posle noza, naravno.
    http://www.youtube.com/watch?v=b5nVSfv0Rlg
    Neko je vec kacio na ovu temu, tako sam i saznao za ovo.

  18. ja sam.... Uspeo sam i jedan da napravim al ovom ne moze da pripari...

  19. Ovaj jebe, ja nisam nista ovako zajebano video.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.