Prijava

Moram malo izreklamirati ovo jer mislim da će biti super i preporučujem onima koji su blizu da dođu.
Festival koji je do pretprošle godine bio na Kastelu, sada se preselio na brdo kod Banjaluke. Trajaće 24h.
Evo par sličica sa mjesta gdje će biti (za one koji nisu iz Banjaluke)...
Spomenik:
http://v8.lscache6.c.bigcache.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/32143059.jpg

Trešnjik:
http://sites.etleboro.com/files/photo/3164_banjaluka%20tresnjik.jpg
http://www.banjaluka.rs.ba/static/uploads/april_2011/tresnjik.jpg

Evo i link sa detaljnijim informacijama o učesnicima i slično.
http://www.facebook.com/event.php?eid=155454127856470

pfffffffff sad sam procito program.
POKIDAO realno tj. vrsta muzike iako skoro ni za koga nisam cuo.

a i prostor je fenomenalan, priroda, drvece, trava, sunce, opet trava, koks i muzika.

Ja sam čula za Woodie-a, Sopot i znam ovog Čiča Gurua. Pronašla sam na JuTjubetu drum`n`bass dj-a koji će biti, Monden-a, i nije loš..

Samo ovo imam reći na čitavu stvar
http://www.youtube.com/watch?v=AfbJQUuuwnE
Bez zelenila ne dolazite ;))

Trš. Moram reći da sam razočarana izvođačima, mnogo.

Prvo: nema gitarske muzike nigdje, iako je to bilo nekad neko (ne)pisano pravilo: da na jednom stejdžu budu bendovi, na drugom elektronika ili emsijevanje neko. Pa ko voli. A koliko vidim (mada nisam sigurna), jedini bend koji nastupa je Sopot. Mogli su bar Dbau da zovu, oni bi se uklopili u ovaj prostor odlično.

Drugo: onaj prvi stejdž (izuzevši Sopot i ovo pred kraj) je manje-više stejdž lokalnih didžejeva, ali mislim na didžejeve - puštače muzike u BL kafanama i klubovima. Voljeli ih vi ili ne voljeli, svejedno - dokle više?

Treće: drugi stejdž su napravili skoro isključivo za trens (uz ona 2 d'n'b-a). Da nije previše cijeli jedan stejdž za trens? Jbt, nismo više u '98. Na stranu što privatno gotivim ovu trojicu naših, i što su nedavno napravili neobično dobru žurku u DO, ali brate.

I gdje su neki gosti, neka iole poznatija imena? Pa svake godine su imali bar dva-tri izvođača koja bi i ovako i onako doš'o da slušaš, al ajde, ne patimo za imenima, samo mi je neobična promjena.

Lokacija je savršena, cijena upada savršena, vrijeme i trajanje savršeno, tu dalje priče nema.

Posljednji stejdž je dobar, naročito jer Lađarski i Banjac tamo nastupaju, nismo ih slušali ihahaj, a oni i ovi momci iz Flatfunka su uvijek pravili dobre žurke, volim kako rade, šteta što nisu aktivniji. Šteta i što opet opet opet nema nikog iz Industriuma. Fakir je skoro bio u BL, bio smor. Feđa može da iznenadi. I dobro da ovaj stejdž ima najbolji termin.

Jebga, ja sam prva za lokalpatriotsko reklamiranje, ali sam se razočarala malko. Možda i malo više. :) Ali biće super svakako. Priroda, šuma, fak jea. :)

ijaoooo strava! ladno sam baš taj vikend u vašem kraju. ako nagovorim čoeka (pošto nam godišnjica 26. ne znam još šta imamo u planu za taj vikend), viđena sam :)

Dodži, Lemajo, dodži, priroda je superica relaksica :)
I srećna godišnjica!

fala, fala. če da dodžem drage volje :)))

Prvo: nema gitarske muzike nigdje, iako je to bilo nekad neko (ne)pisano pravilo: da na jednom stejdžu budu bendovi, na drugom elektronika ili emsijevanje neko.

AMIN .
Stvarno bi bilo savršeno da ima stejdž sa muzikom , ni ovo nije loše ali da su nabacili još par bendova bilo prejako.
Nema druge nego da pravimo vuka fest ove godine :)

Kontam da su se ispucali sad u zadnje vrijeme sa bendovima i svirkama u DO, to mi je jedino logično rješenej.

E u čemu je problem... I ovo je dobro što je ovakvo kako je. Jebi ga ni meni se ne sviđa onaj trens stejdž (osim ona zadnja dva drama), al jebi ga. Ljudi organizuju prvi put na ovoj lokaciji, zapravo prvi put se dešava neko dešavanje tu, pa je dobro i ovo. Što ne bi ovako počelo, a možda sledeće godine, ako bude mogućnosti da opet bude organizovan festival na istom mjestu, a sa različitim vrstama muzike. Jebi ga, koga su trebali dovesti na eventualni rok stejdž? Balkan Ekspres? Jest da ih nisam čula puno godina, al dok je živio Onazis, naslušala sam ih se za tri života.
Uspije li ovo sad i bude li mogućnosti da se održi i sledeće godine na istome mjestu, lako je kontaktirati organizatore i reći, jebi ga ljudi, valjalo bi utrpati i rok stejdž negdje, ima ljudi koji bi došli da to čuju (ja bih prva).
Vjerujem da oni nemaju neki genijalan budžet, pa da sad mogu dovoditi malo viđenije bendove. Bolje i ovako kako jeste, nego da slušamo neke klince koji su drugi put u životu uzeli gitaru u ruke i tandrču tj. slušati razne tribjutove. U svakom slučaju, tu je Demofest.
Jebi ga, bolje išta nego ništa.

Ma dobro je, jeste, samo sam se obradovala mnogo što će da bude na Šehovima, pa sam se onda malo i razočarala. :)

Vjerujem da oni nemaju neki genijalan budžet, pa da sad mogu dovoditi malo viđenije bendove.

Nije njima loše. ;)

U svakom slučaju, tu je Demofest.

E to da, u pravu si. Tamo je fokus na gitarskoj, ovdje na negitarskoj muzici, i svima dobro.
Samo da ne pada kiša, ni sad ni tad. :)

Kakve smo svi mi sreće, neće biti kiša, već potop. Bila bih šokirana kada bi sijalo sunce.
Npr. svaki Prvi maj pada kiša, e tako će, garant, da bude sledeće sedmice. Jebeš masovno veselje ako nema pljuska. :)

Neće da bude kiša, bre. Znam iz pouzdanih izvora. :)

Neće da bude kiša, bre. Znam iz pouzdanih izvora. :)

mojne da si džanki :)

Šta ti imaš protiv nas džankija?
I to još na festivalima? M? :)

Hahahahahahaha... Mora mo povesti Džankije, da možda i neku lovu smaknemo. :)
Evo saznala sam, cijene će biti iste kao u Domu omladine, e sad, ja sam jednom tamo bila pa se ne sjećam najbolje kolike su. Zna li iko od vas?

Hah, to su im te "normalne" cijene.
Jelen je bio 2.5 KM (konzerva), Nektar mislim 2.

Dobro je i to, ja sam mislila da će biti još gore. Mene boli briga, ja ionako pijem ovo jeftinije. :)

Pih, baš da te vidim što bi pila Nektar na Jelen turneji koncertu. :P