Prijava

ova tema je uglavnom pitanje za modove, mada mogu i drugi da mi objasne posto mi neke stvari nisu jasne
------------
primetio sam da su u zadnje vreme ODABRANI posteri tesko sranje, svaki 5-ti je tek dobar
-------------
a danas vidim ovo
http://vukajlija.com/zabava/posteri/6318-objasni-im u odabranima

a covek je postavljen na stub srama zbog plagiranja
http://vukajlija.com/forum/teme/8840-stub-srama#post_950778
http://vukajlija.com/var/products/posters/201101/66161/u-pravu-je.jpg?1301801942

nego, ono sto me zanima, da li su se to "merila kvaliteta" promenila na sajtu, da li su se standardi spustili i za moderatore?

da li se to dogodilo spontano ili je to neki dogovor?

I ja isto ovo što pita Sos.

Nevera. Sinoć gledam ova 2 postera i razmišljam kako se ne bi mogao naći taj moderator koji bi to odabrao.
Zašto si stavio najveći plagijat na sajtu u odabrane?

Sose molim te pogledaj komentare ispod postera i kako se modovi i istaknuti autori oduševljavaju posterom. Posle su ga toliko forsirali da to nije normalno. Onda su se oduševili Fatalom i smarali sa svakim njegovim posterom. Sada znaju da su to sve bili plagijati i ponovo ih odabiraju. Tu dečko nije kriv nego oni. Ne bira on svoje postere, ne smara nas sa njima.

Sose molim te pogledaj komentare ispod postera i kako se modovi i istaknuti autori oduševljavaju posterom. Posle su ga toliko forsirali da to nije normalno. Onda su se oduševili Fatalom i smarali sa svakim njegovim posterom. Sada znaju da su to sve bili plagijati i ponovo ih odabiraju. Tu dečko nije kriv nego oni. Ne bira on svoje postere, ne smara nas sa njima.

nemam ja nista protiv njega, svidja mi se njegov smisao za humor, al da je plagijator-plagijator je

ono sto me cudi je paradoks:

-takve ljude smo nekad kacili za stub srama zbog takvih postera
-danas ih stavljamo u odabrane
------------------------------------
jasno se vidi da su se neki kriteriumi promenili, pa molim za objasnjenje toga

Leba ti pogledaj najnovije koja su to govna! Šta bi Kaizena koštalo da tebi npr. ili nekom drugom omogući da može stisnuti crveno X i obrisati sranje? Pošto moderatori moraju nekad spavati i ne stižu da očiste sajt od govnjivih postera očigledno. Ranije je bilo glupih postera ali su bar bili u neku ruku smešni a ovo danas je strašno. Pazi ovo: slika Šutanovca i piše šuNATOvac. Jeboteee...

Zezatore:

kaizen
Za postere i definicije planiram angažovanje nekih 100 ljudi - polumoderatora koji će biti zaduženi samo za sadržaj.

Jel to ozbiljno rekao? Mislim realno ne treba mu 100 ljudi. Da bi našao 100 ljudi koji žele da se prihvate tog posla moraće da traži bar u prvih 500, e sad da li onaj ko ima tako nizak skor može odlučivati o kvalitetu defke? Za postere je drugo, imaju ljudi koji se samo time bave.
Dobra vest, ali 100 ljudi je preterano.

Зезо можда ће да ангажује 50 постердзхија и 50 ликова са дефиниција па онда да расподеле територију...

To sam mu i ja rekao. 100 ljudi je previše. Baš me zanima koliko će sadržaja da prođe pored toliko ljudi.

Ma gde 100 ljudi, Kaizen ne moderiše pa nije upućen. Treba modovi da ga posavetuju. Ajde da bude 30 - 30, mada ne treba za postere toliko. Za postere je dovoljno 5-10, a za defke 20-30.
Ali to znači da treba da postoje modovi koji su zaduženi samo za banovanje i održavanje foruma? E pa ovaj put mora da izabere prave ljude koji imaju osećaj za pravdu, a ne kao dosad one koje mrzi da vide ko je šta kome rekao i lupe ban na koliko žele kome žele uz razlog "može mi se".

Дупе бих дао банту чамугама да могу да бришем постере, осећам да бих свршио сваки пут кад заувек пошаљем у септичку јаму интернета продукт нечијег дебилизма!

Što ne bismo imali veliki broj polumoderatora.? I onako je isti broj moderaotra sad i 2008 godine kad je bilo mnogo manje članova. :)

A slažem se sa Zezatorom da bi trebalo uvesti i posebne moderatore za forum.

dobro, to je fino

al to mi ne daje odgovor na pitanje

Dovoljno je 20 ljudi.

Ali to znači da treba da postoje modovi koji su zaduženi samo za banovanje i održavanje foruma?

To će i dalje ostati zaduženje moderatora.

Kojih, sadašnjih? Pa neki modovi očigledno znaju dobro da pišu o čemu govori njihova popularnost, oni treba da budu zaduženi i dalje za čitanje defki. Druga je stvar održavanje reda na forumu i banovanje. Neki ljudi očigledno nemaju osećaj pravde i svi su bzv kivni na njih. Treba da se bave onim što im dobro ide.

Sos sez:

dobro, to je fino

al to mi ne daje odgovor na pitanje

Mislim da bi odgovor na pitanje bio: moderatorski tim se promenio od kako je fatal eror stavljen na stub srama. Na stub srama ga stavio neko ko više nije mod. Ali čak je i to neprecizan odgovor.

Mislim da bi odgovor na pitanje bio: moderatorski tim se promenio od kako je fatal eror stavljen na stub srama. Na stub srama ga stavio neko ko više nije mod. Ali čak je i to neprecizan odgovor

ako menjanje modova uzrokuje zestoka spustanja kriterijuma onda je menjanje modova jako los potez, ne sme biti to

da li se i modovi slazu sa barakudom?

http://vukajlija.com/zabava/posteri/145241-ljubav-brak-i-roditeljstvo
ček, ček, zar pravljenje trol postera nie povlači ban? A šta ćemo sa odabiranjem trol postera, da li to povlači razmodovanje? Pisao sam na temi gde ćaskamo sa modovima da ovo njihovo trolovanje kojim žele da popune prazninu koja je nastala trajnim banovanjem nekih autora je tako šelol.