Hoćemo sajam erotike!!!

  1. Setih se nešto tog sajma, pa nabasah na ovu grupu na fb
    http://www.facebook.com/group.php?gid=78451057219#!/group.php?gid=78451057219&v=wall
    Zašto su ukinuli sajam erotike?
    Da li biste voleli da ponovo bude održan?
    Šta biste voleli da vidite na ovom sajmu?
    S kim biste išli?
    Šta biste kupili na sajmu erotike?

  2. Да ли си са намером отворила ову тему у овом подфоруму?

  3. Ne znam što su ga ukinuli, ali bih volio da odem na to. Znači, volio bih da bude opet. Htio bih da vidim buljuk gologuzih žena sa velikim sisama. Išao bih isključivo sa drugovima, a kupio bih nešto gotivno, ne znam, možda 2-3 gumene lutke :D Lemajo i ti bi prošla kao hostesa tamo ;)

  4. stivene, pa da. prvo sam htela u "zezanje" ali sex is no laughing matter... i gledam de ću, pa ipak je to sajam, neka stvar opšte kulture, ne? ;)

    hehehheheh dub, ja sebe vidim kao madam, matora sam za hostesu ;)))

  5. Стивен
    Да ли си са намером отворила ову тему у овом подфоруму?

    Tema je na pravom podforumu.
    http://www.zajecarci.com/images/photoalbum/album_12/kulturno-leto-zajecar_t2.jpg

  6. hahahhha e to, stefane! :P

  7. Ја би се слико са Ејнџел Дарк (није јој фрка да скокне, из Прага је), да после људима могу да кажем "ео, видите, ја грлим рибу на коју ви дркате ".

  8. ПРАВДА ЗА САЈАМ ЕРОТИКЕ! Екипа са теме Јебање би организовала групну посету, и верујем да говорим у име свих нас, волели бисмо да видимо Беладону како се јебе са коњем!

  9. E, mene baš zanima što ga nema, baš bi bilo kul da bude. Tražio sam po netu, mada se nisam nešto posebno potrudio. Ako neko zna, bilo bi kul da napiše zašto je ukinuto.

    PRAVDA ZA SAJAM EROTIKE!

  10. sajam erotike je otkazan zbog neisplativosti, jer je iz godine u godinu imao sve manju zaradu, a domace striptizete su postale alave, pa su neke trazile i po 5.000 evrica za nastup.

    Ovo je sve što sam uspeo da nađem.

  11. Pfff, toliko nejebača, a ne ispati se. Nek lože oni drugog nekog. :)
    Oćemo pravi razlog! Mora da im je Otac Srba sa Svetosavlja rekao da NE MOŽE!

  12. ја сам против сајма еротике... упали порнић ако оћеш да видиш сисе и пичку... немој плаћати да видиш нолета сексомана како пичи по сајму и глади дилдо од штанда до штанда... јебо га коњ у уста она, ћелава наказа!

  13. hehehheheh dub, ja sebe vidim kao madam, matora sam za hostesu ;)))

    Ma lemajić, ja mislim da bi od tebe bila dobra supa ;))

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.