Prijava

Ovde smedu postovati samo ljudi sa iskustvom napijanja i/ili naduvavanja travom. Da se irazim sto vise laicki, da me i Snobovi i Kucke razumeju. :) Salim se.
Ali ne salim se u vezi sa sledecim - Snobovi i Kucke ne smedu postovati ovamo.Svaka tema i njen osnivac imaju neka svoja pravila, pa ih se, je l' te, valja pridrzavati. :)

Dakle, da pocnemo da razmenjujemo iskustva, ugovaramo dejtove, alkoholisanja itd. xD

Kao prvo spisak ko šta pije.
Evo ja: votka i pivo.

Ja Jelen. Nadam se, euglena, da i ti mislis na Jelen kad pises "pivo". :D

ajd sad....
pa sve sem dzina...ali apsolutno :)
ako biram top 3, rakija, lav i spricer (tim redosledom)

ne pijem vinjak.
toliko.

ја пијем све а најбоље волим пиво и вино и лозу и неку добру домаћу, евентуално неки коктел, текилу и наравно апсинт

celt - nisam mnogo za vinjak. Kad sam poslednji put pio, dusu sam ispustio. Al' mogu domacu lozu Zmio :D. Pogotovo s tobom... :p
A leela i euglena sto ne piju pivo, vec lav...ccc... :D

Neo jebote, pa ti otvorio kafanu "Kod Vukajlije".
Daj neki Pelinkovac za početak....

за мене је пиво никшићко

Corle, svaka ti dala! :D
Znao sam da ima bolji naziv... :))) Sad ce to da se sredi.
Moze pelin, konobar...

Ahem... Pa, mislim da svi znamo sta ja hocu :D

jao, jao, ko bi rekao da toliko pijemo :)).
Nemoj mene da preskočiš! Ja kad sa ortacima idem u kafanu, mene uvek poslednju pitaju šta ću da pijem. Bezobrazno to! Valjda misle da neću ništa, Il' ne daj Bože, neki sok, pa im cimanje da otvaraju tetrapak :))

@Djana - Mislim da ne znaju. :D

@euglena - garant imas bejbi fejs ili tako nesto... :p :))

ne znam ja odakle tebi to da mnogo pijemo :)
a i ovo virtuelno napijanje nije neko... ja sam vise za neko uzivo :)
mogu i neku rakijestinu da obezbedim s obzirom da idem kuci :)

@ Neo: Nemam, imam baby butt :p

Hahaha znaju, znaju... Ali ja se naravno salim :D Kao... Ce me nakrpe tu neki ako kazem :D Meni sok od breskve, hvala...

al se navukoše ljudi kad su čuli za kafanu, juuuuuu...
e ja bih da pređem na Viljamovku...

Ova leela rakijestinu... S kim se ja dopisujem... :D
@euglena - or celulit butt? :p :D
@Djana - mislim da cu dobiti rizlu u oko. :D

'Oces, imam jos par komada... Ne znam gde su ostale... Misteriozno nestale... Necu sok od breskve 'ocu Nestea!

pa neo ja tebi kazem da sam ja prevazisla ta fensi pica od kojih ti treba bure da se napijes ko covek (zena)...rakija rulz :P