Prijava

Imam problem prilikom otvaranja aplikacija i programa. Kada hocu da otvorim bilo sta (Mozilla Firefox, Minesweeper, Paint) uvek mi izadje prozorce OPEN WITH (ne mogu da slikam jer ne mogu paint da otvorim). Juce sam navatao lazni XPantispyware 2012 i pokusavam na razne nacine da ga se oslobodim, pokusao sam i preko task managera u procesima da ga zavrsim, pokusao sam i da skinem spybot ali sve se to placa... Da li znate kako da se resim ovih problema? Unapred veliko hvala!

Spybot je besplatan koliko ja znam. Probaj i Spyware blaster, on je zaštita.

A bitnije mi je prvo da sredim prvi deo da mogu normalno da otvaram sve sto mi treba. Posle cu da sredim za antispyware. Ko zna kako zahvalan sam mu do neba...

Jbga skini aviru preminum security i probaj da očistiš to čudo, ako je neki virus u pitanju.

Avast antivirus. Skini ga besplatno i skeniraj ceo komp, pa očisti sve što je zaraženo. Imam ga i super šljaka.

Ja ti rekoh za Combofix. Skini sa zvanicnog sajta na desktop, pokreni i ne diraj nista dok ne zavrsi. A posle skini Avast i skeniraj ceo sistem.

Format C: , podigni sistem, i mirna Bosna. :)

Ma nije neki virus, nesto sam sjebo verovatno oko onoga u task manageru sa end processes, kad sam nasao nacin za resenje onog laznog antispyware-a pisalo je da se najbolje resava ako se prvo zavrsi proces i onda se obrise i ja sam slucajno kliknuo na pogresno i sad ne mogu da otvorim blago receno nista...
I, ako mozete, dajte linkove za skidanje antivirusa jer prvo moram da obrisem ovaj nod sto sad imam a necu da idem na neki sajt da pokupim virus...

Aj probaj sledeće

otvori task menager, klikni na karticu Applications, New task i kucaj tamo explorer. Pritisni OK i probaj onda.

Što se tiče linkova

http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus

http://www.avast.com/free-antivirus-download

Ne moze, trazi mi da nadjem program program kojim cu da otvorim explorer...
Na kraju krajeva, ako je jedino resenje obaranje to cu onda i da uradim, najmanji problem... I hvala za linkove

Pa ne moraš da obaraš sistem, probaj prvo sa repair opcijom.

Najvise mrzim kad se neko obrati za pomoc, a ne slusa savete.

Probao sam sve i nista mi nije pomoglo oko prvog dela, pokusao sam i repair opciju i sve ali nije radilo pa sam oborio sistem ipak. Hvala u svakom slucaju. Modovi, zakljucajte ovo