Auto adjustment

  1. Imam Samsung monitor, jebem li ga koji, nije ni bitno s obzirom da ću da ga razbijem uskoro ako nastavi ovako.

    Problem je taj što mi se samo vrti Auto Adjustment bez prestanka iz čista mira, i to posred ekrana jebenog, da mi nije LCD šutirao bih ga ali ovako ne smem, smem samo da ga nabadam u plastični deo.

    Zna li ko od vas kako da isključim tu jebenu opciju? Jebeno me nervira i evo baš u ovom trenutku sam ga tako udario i tol'ko je do jaja bilo. Probao sam i sa resetovanjem monitora, i sa menjanjem kablova i sa apdejtovanjem drajvera grafičke i sve ostale moguće drajvere sam apdejtovao, i sve jebene načine na koje sam naišao ali ništa ne pomaže, evo opet sam ga udario i opet je do jaja osećaj.

    Na monitoru drugog kompa je opcija zaključana ali to je bilo fabrički ne znam kako da uradim to, iz očajanja probao sam i sa uputstvima tog monitora iako su različiti modeli, od ovog monitora sa AD sam bacio kutiju i sve jer je već 5 godina star i mislio sam da mi neće trebati. Pomozite mi dok ga ne razbijem skroz i bacim kroz prozor jer sam već počeo da gubim kontrolu i plašim se da ću za džabe morati da kupujem novi monitor ako nastavi ovako.

  2. Је ли у питању 720Н?

  3. Хахахахаха, знао сам! :)

    Носи га у сервис. Имао сам идентичан проблем. У питању је серијска грешка, имају још гомилу таквих случајева. Нешто им се појебала електроника, ваљда...

  4. Fala Stivene!
    Kol'ko ti je uzeo? Nemam puno para trenutno jebiga ako je preko iljadu-iljadu i po moraću da se strpim i ignorišem ovo jebiga...

  5. Ништа ме није коштало, имао сам гаранцију. Надам се да и ти имаш...

  6. HA! Ja imam SyncMaster 223BW. Nema problema.

    720N uvek nešto jebava.

  7. Iam kurac sve sam pobacao pre 2-3 godine...

    720N uvek nešto jebava.

    U to vreme je jedini sa ravnim ekranom bio u radnji, jebiga...

  8. Pozvao sam ovog pedera rek'o je da ne može danas, odneću mu sutra, hvala Stivene još jednom, može zaključavanje da padne ovde.

  9. Лајк од 20 поена и све је кул ;)

    И други пут. (или боље не...)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.