Prijava

na kakvu bre crtu?

Auuuu celte pa ti si u Ejminom tripu nekom. Malo pre si "pretio" kako ćeš otvoriti neku nebuloznu temu na kojoj ćeš nas sve zajebavati. Ajd sad pročitaj sve ponovo pa složi kockice. Skim ja pričam.

Букснетина™
И С К У Л И Р А Ј Т Е
Сваки дан се отвори по минимум једна оваква тема, са пребацивањем и препуцавањем и сморило је реално. Дајте да се нађемо да играмо фудбал, па после тога да ОШЊАРИМО буксне и пиво БРЕ

slazem se. daj da glasamo kome da skinemo moda od volontera pa da igramo fudbal domine i preperevku.

edit: bravo mylyce, svaka tebi cast. to je ono kad te neko spusti i ti vidis da si ispo glup i onda ga nabodes. upravo te ubila lemaja jednim postom, a ti kao najveca ..... je banovala.

Дајте да се нађемо да играмо фудбал, па после тога да ОШЊАРИМО буксне и пиво БРЕ.

Aj ljudi samo javite ranije, pa da doletim i ja na to. Ja ću da budem Marko Pantelić.

Auuuu celte pa ti si u Ejminom tripu nekom. Malo pre si "pretio" kako ćeš otvoriti neku nebuloznu temu na kojoj ćeš nas sve zajebavati. Ajd sad pročitaj sve ponovo pa složi kockice. Skim ja pričam.

samo kazem da niko nikome na vukajliji ne moze "da pomeri dupe", zato sto je ovo jebeni sajt.
a i uz to nece, znamo se :)

Znate nasta me ovo podseca.
Na one politicke emisije kad se okupi onaj politicki sljam i sad se javljaju gledaoci ovaj jadan napacen narod i postavljaju pitanja vamo tamo,i onda se javi jedan koji im se najebe milosne majke iznese im sve cinjenice a ovi se kiselo osmehuju dok ga rezija ne sasece tj banuje.

Je l' živimo u jebenoj apsolutističkoj monarhiji, ili smo obični članovi još običnijeg sajta?

Tako je!

ili kad Pedja sutira lololololo

олололлоолло никако! Не браним брате, не желим опет преломе курце палце...

Šta treba čovek da uradi da biste prestali već jednom!? S vremena na vreme se otvori tema oko koje se ljudi kao pitbulovi pokolju. Tema nema poentu osim da se ljudi isvađaju bezveze, ali su u fazonu "ti si ovde skot, ali si privatno okej, ali ja ću da te ovde pljujem" i to se kroz celu temu prožima. Onda jedva dočekaju da se neko dodatno ubaci, pa da ga ovaj pita "ŠTA TI SAD KOJI KURAC HOĆEŠ" i tako u beskraj. Iskulirajte, popijte pivo i pojedite kiflu. :))

Dajte lock.

E, vi se još prepucavate ovdje, a nemate pojma da je Bojana izbačena iz kuće Velikog Brata! Još neko vrijeme ćemo gledati jebačinu u kući! TO!!!

pojedite kiflu.

Јебеш кифлу, БУКСНЕ БРЕ КОЛИКО ПУТА ТРЕБА ДА ПОНАВЉАМ?! Да се лепо дрогирате као сав нормалан ја не би се свађали овде оволико.

Не сме тако нико да ми се обраћа. Оно је јако увредљив и дрзак пост и такве ствари нећу да толеришем. ''Који је теби курац, идеш ми на курац, скини ми се с истог'' то није увреда? Ајде важи, ако ти не држиш до себе, ја држим. И не пада ми на памет да искулирам такве ствари.

Apsolutno je nebitno da li je drzak ili ne. To se raščisti preko PVT-ova, ne možeš se ponašati kao dete, i da svaki put kada ti neko pritisne žulj, ti odeš i sankcionišeš na taj način. A, i, ako držiš do sebe, onda sigurno, ali SIGURNO ne nasedaš na izjavu osobe koja te tangira. Iskuliraš, ispadneš šmeker, kažeš joj šta misliš, ali ne možeš toliko prokleto impulsivno da reaguješ.
Šta bi bilo kad bi se meni tako obratio neko? Je l' bi dobio ban? Bi kurac. Čime se ti to razlikuješ od mene?

Može fudbal ali modovi ne mogu biti sudije i da igrači imaju svi različite dresove koje će zameniti na poluvremenu, da se ne zna ko koga

Урке је у праву.

oce neko da kaze buksni da smara ili moram ja? odo sa teme, pozdrav volonteri

volonteri
su preuzeli stvar
znaju sistem
i stvaraju dar mar itd poz poz, mwa ljubim vas sve

i da, ja sutra ne doktoriram i ne upacujem ktitora, krecim stan koji sam kupijo! ja cu da zivim sam u svom stanu i da jebem picke i da varim dzongle u svojoj gajbi, ja sam vise kul od stefana kostica. verovatno cu da se setam go po stanu kad mi dodje do toga.

kolko ce meni da bude lepo, nemate pojma. ima bre da budem ko ono dete na reklami, i komsiju medu cu da nabavim. a da li ti imas svoj stan?

da se zna ko jede pljesku a ko kiflu

to uroše sad smo ko guske u magli, modovi čuvajte čvarove

A zasto svi vi navijaci ne biste,umesto sto idete na utakmice,uzeli i posadili po jedno drvo?

oce neko da kaze buksni da smara ili moram ja?

Банујте га, рек'о је да сам нешто што нисам.