Prijava

ojkotujte, al nemoj se ljutite onda ako odmah otvorim novu temu u kojoj cu sve redom da vas zajebavam :)

budite trve!

E to da vidim pa da umrem. Ajde bre celte pozvacu Maru, Janu i Zmiu da vam pomeri dupe do te mere da ćete morati kod ortopeda. Kičma će vam prsnuti.

Бахати однос мода према аутору се решава тако што бахати мод добије шамар од надређеног. Али овде надређеног боли курчина што модови раде то што раде па их још и подржава у томе. Е ту је главни проблем!

pa kad vas je manje vas sto se bunite od ukupnog broja moderatora, a uz to sve prosecni autori realno :)

E to da vidim pa da umrem. Ajde bre celte pozvacu Maru, Janu i Zmiu da vam pomeri dupe do te mere da ćete morati kod ortopeda. Kičma će vam prsnuti.

sve tri su manje od mene.

Lole, zašto je to bitno, majku mu jebem. Ne znam, nisam gledo u kalendar.

A ko se prema vama ponaša umišljeno i jede govna, od modova? Meni su oni modovi što su mi u početku išli na kurac, sad najnormalniji.

sve tri su manje od mene.

po visini? kilaži? možda ali ako želiš njima na crtu onda u tebi stvarno ima nešto isusovsko. Završićeš razapet ali ne nadaj se uskrsnuću.

Lole, zašto je to bitno, majku mu jebem. Ne znam, nisam gledo u kalendar.

Па немам појма, досадно ми, а знам да си био на одмору, него - срећан повратак :))

po visini? kilaži? možda ali ako želiš njima na crtu onda u tebi stvarno ima nešto isusovsko. Završićeš razapet ali ne nadaj se uskrsnuću.

na kakvu bre crtu?

Ђембели
Пранк, ко теби реко да ћу ја додем?

Isto pročitao. Mada sam i ja shvatio ovo kao neki teatralan odlazak. Jebi ga, možda se varam. :)

Čekaj, mylyce, 'ladno si banovala Lemaju? Gde te je uvredila? Rekla ti je da joj ideš na kurac. Ne razumem otkad je to razlog za ban. Ili možda mora da se služi apsolutnim sajber govorom da te ne bi uvredila? Je l' živimo u jebenoj apsolutističkoj monarhiji, ili smo obični članovi još običnijeg sajta? Daj, i ti malo iskuliraj.
Takođe, pet dana? A da pobanuješ duple? To jok? I, iskreno me boli ćošak, jeste, tek sam izašao iz apsa, pa opet palamudim, ali preteruješ... A red button will not resurrect your ego, let alone your mood. Calm down.

И С К У Л И Р А Ј Т Е

Сваки дан се отвори по минимум једна оваква тема, са пребацивањем и препуцавањем и сморило је реално. Дајте да се нађемо да играмо фудбал, па после тога да ОШЊАРИМО буксне и пиво БРЕ.

mylyce, šta hoćeš ti KOJI KURAC? jesam li se tebi obratila? rekla sam blekiju, ne tebi. blekiju koji mi je drag i sa kojim volim da izblejim. ko si ti? jesi ti blek hol? skini mi se, dete! molim te NEMOJ više da mi se obraćaš, opasno mi ideš na kurac.

lemaja el ti oces nama da kazes kako si matora ili kako je milica mlada i lepa?

Moj savjet za revolucionare je da nagovore StrajuKG da im se pridruži, to će biti zajebat udarac za modove, kaizena i za sam sajt.

Дајте да се нађемо да играмо фудбал, па после тога да ОШЊАРИМО буксне и пиво БРЕ.

A jok. Prvo buksne pa fudbal. Ja ću da budem Messi.

lemaja el ti oces nama da kazes kako si matora ili kako je milica mlada i lepa?

Da li tvoja izjava ima poentu, ili se samo ponašaš kao infantilno derište, iako si, vrlo verovatno, starija od mene?

Сваки дан се отвори по минимум једна оваква тема, са пребацивањем и препуцавањем и сморило је реално. Дајте да се нађемо да играмо фудбал, па после тога да ОШЊАРИМО буксне и пиво БРЕ

Mašala! +13

iskusno korleone... dodigramo lepo fudbal na travi

Čekaj, mylyce, 'ladno si banovala Lemaju? Gde te je uvredila? Rekla ti je da joj ideš na kurac. Ne razumem otkad je to razlog za ban. Ili možda mora da se služi apsolutnim sajber govorom da te ne bi uvredila? Je l' živimo u jebenoj apsolutističkoj monarhiji, ili smo obični članovi još običnijeg sajta? Daj, i ti malo iskuliraj.

Не сме тако нико да ми се обраћа. Оно је јако увредљив и дрзак пост и такве ствари нећу да толеришем. ''Који је теби курац, идеш ми на курац, скини ми се с истог'' то није увреда? Ајде важи, ако ти не држиш до себе, ја држим. И не пада ми на памет да искулирам такве ствари.

Frenki jebo te cica ja sam prva pitala.
Sta oces? Sad ti da budes u centru paznje?
murs.

I ja se priključujem bojkotu reljefa Jelena! UAAA RELJEFI JELENOVOVI!
ps: upiš'te i me

Ja ću da budem Messi.

Па таман! Ја сам углавном Видић. А њега је тешко прећи. Што условно значи да је МЕНЕ ТЕШКО ПРЕЋИ. Посебно кад сам на букснама.