Prijava

oce neko lajk za lajk?

Volim i ja vas bre :)
Mada ne znam za Stivena. Ovaj poziv na bojkot bi se možda i mogao ozbiljno shvatiti da ga nisi iskoristio da opljuješ neke ljude kojih se taj bojkot, realno, ne tiče.
Dakle, ne shvatam ovo ozbiljno. Ne jebite muva :)

Mislim da se moderatorska bulja sad crveni od ovolikog ljubljenja iste. Vama bre nije važan sajt, nego samo čmaroljubljenje ne bi li vas nekad pozvali u svoj "klub". Ima li ičeg nolajferskijeg od toga?

zezatore, ti se baška gubiš...

nije valjda da ste očekivali masovnu podršku... e pa, gospodo malo ste se zajebali

Нисам знао да је поново отворена тема "Јебање". Ок, ја јебем.
Него ми је мило крај срца када је неко погођен. Али, фејз... брате... не празнослови више леба ти.

Овај бојкот има за циљ само једно, а то је да докаже да је овај сајт без аутора го курац.

apsolutno je nepotrebno organizovati bojkot, je već znamo da je sajt postao go kurac. dobri autori su otišli, neki su još tu ali nekako za svoju dušu i nekako su presušili sa dobrim defkama.

odavno sam prestala da aktivno čitam defke i da ih pišem. iserem nešto s vremena na vreme, i to je to.

odavno su modovi problem ovog sajta. pojedinci među njima kad se dokopaju moderisanja promene se. promeni se njihovo ponašanje. i menja se tokom vremena na dalje. prvo su sreći i orni za rad. onda krenu da shvataju svoj "posao" preozbiljno. potom krenu da kukaju kako je njima teško i kako ih svi napadaju a oni sve što rade rade za naše dobro, valjaju se u samosažaljenju i viču "videli bi ovaj sajt da nema nas!!!", i onda krenu u bahato i bezobrazno ponašanje, da bi na kraju došli do stadijuma ravnodušnosti "bole me pičke/kurci, ako ti se ne sviđa - idi". ovo se dešavalo i pre godinu dana, sa drugom postavom, dešava se i sada.

kaizenova izjava da su mu modovi važniji od autora me u najmanju ruku prenerazila. kao što sam juče messalini i kostiću rekla "moderatori su zamenjivi, dobri autori nisu". svaka budala može da bude moderator, moja baba (pokojna, bog da joj dušu prosti) može da bude moderator. a ko još može da bude npr ujka vanja? ili lopata? ili dankan? ili (popunite sami).... moderatori su kao murkani. svi znamo ko su i kakvi su murkani. autori su kao umetnici. svi znamo ko su i kakvi su umetnici. neki od njih su ekscentrični, jebiga. ali njihov rad je cenjen.

neko je rekao "što se samo određena grupa ljudi buni, i ne svi ostali?" možda zato što su svi ostali ovce? možda zato što ih boli kurac za sajt? možda zato što su došli na sajt da bleje na forumu i četu, a ne da čitaju i pišu definicije (tj. ovo im zamena za fejsbuk)? pa ih zato bole kurci/pičke šta se dešava na sajtu.

ovaj sajt je počeo kao sajt za definisanje pojmova koje ste želeli da definišee a niko nije imao da vas pita. sada je to sajt za pravljenje postera i blejanje na četu i forumu, tj. "andergraund" verzija fejzbuka....

Pa ovde se vidi, evo ovde se vidi da istih 10-20 ljudi čmaroljubi a ostali ćute. Fejz je u pravu! Cara i Buzum su u pravu, sajt je govno, Kaizene zahvali se moderatorima.

Фејзе, престани мењати никове, јебли те курци. Е и аватар ти је до јаја. Ај направи и мени нешто тако, а?

Ја очигледно нисам упућен у све ово па не знам зашто опет нападате модове. Шта је било сада? Дај ми укратко на ПВТ.

ЕДИТ: Нешто мислим да крррша тролујеш. :))

Pustite tri amazonke Vukajlije Zmiu, Maru i Janu da reše stvar. Treba im samo malo podrške i vremena. Jedino one mogu dovesti stvari u red. Svako je bespomoćan pred ovom silom.

Svako je bespomoćan pred ovom silom.

Ma poserem se ja na tu ,,silu,,

pa se setim da ne bi smeo...

Ти си овде своје рекао... даље нема.. ЈЕБОТЕ ШТА НЕ БИ СМЕО?

ЈЕБОТЕ ШТА НЕ БИ СМЕО?

Да сме, реко би.

Ma poserem se ja na tu ,,silu,,

Dechko nemaš pojma skim imaš posla i skim se kačiš i ko su one. One su zapravo ostatak plemena amazonki koje ni Aleksandar the Great nije uspeo da pojebe. Više od dve hiljade godina se bore protiv modova širom svijeta i uvijek pobjeđuju.

Dechko nemaš pojma skim imaš posla i skim se kačiš i ko su one. One su zapravo ostatak plemena amazonki koje ni Aleksandar the Great nije uspeo da pojebe. Više od dve hiljade godina se bore protiv modova širom svijeta i uvijek pobjeđuju.

Mislio sam na tu moderatorsku ,,silu,,...nismo se razumeli

Razumeš li ti zajebanciju ili ćeš od sada da mi cepaš minuse na svaku defku

Ти мислиш да сам ја идиот? Јел?

Не мој ајде лепо реци који си од модова да не би људи лупали главу

Jedno pitanje i palim.

Šta mislite da li bi se išta promenilo kada bi se sad razmodovali svi modovi i na njihovo mesto došli novi?

ne mislim, da mislim ne bih se upuštao u razgovor - a prozvao si me da ja jesam kad si me naveo u prvom postu kao lika koji ne sme da postuje jer se BOJI...