Prijava

Rešim ja jednom i odem u postere, kad ono tamo ima jedna kutija s desne strane gde je telenor baner.
I šta se onda desi. Tom baneru nije dosta ta kutija koja zauzima osminu veoma vidnog dela ekrana, nego još i izađe pa mi bude preko celog postera. I ja kad oću da krnem minus, ono me prabaci na njiJov sajt.
Jel se to dešava samo nama koji nemamo 200 dinara da postanemo "ktitori" ili je to za sve. Da znam dal da zajmim pare?

Ми ктитори немамо рекламе уопште

Ahahaha plus za naslov teme! Pa ako imaš neki "normalan" browser instaliraj Adblock Plus i problem rešen. Ne treba ti 200 dinara u tom slučaju.

Ček električaru, oće to da mi pogasi sve banere ili samo ove što iskaču?

Ma sve, taj program je pravio još pokojni Hitler da bi zatro čifutske reklame na sajtu Rajhstaga.

E pa to to. Imao sam i ja neki tamo dodatak koji mi poizbacuje sve banere, ali neću to. Volim ja da "čitam" reklame, nego me ova nervira što izlazi gde joj nije mesto :) Nije fer prema nama smrtnicima.

A to Telenor, skočila im prodaja u zadnjih godinu dana pa odma kurčenje. Kako se Panasonic lepo uklopio u onu kockicu...

Sti instalirao to? Prava si panda, samo sediš i ždereš.

Fala tebi na preporuci, ali neću dinstaliram to :)
Čekam još 10 dana da se završi mesec, pa možda ne budu platili reklamu i kaizen ih čas frk izbaci :)

Porašće ti brada od čekanja i dobićeš roze pege po buljsonu. Samo ti njega instaliraj, ne traži leba.

Pričekaću koji dan :) Možda se "sveti oci" ovog sajta smiluju, pa "ukrote" malo reklamu. Mislim, zamisli instaliram to i u toj kocki mi bude rupa.

Nije ni čudo što pande izumiru.

Kod mene ima ad-block i nema nigdje reklame osim tog iskačućeg kurca. Stvarno je dosadan.

Ima li negde iskačuća pička da se uzme?

Kod mene ima ad-block i nema nigdje reklame osim tog iskačućeg kurca.

Vi ste poremećeni čim vam iskaču kurci.

Instalirajte Flashblock ili tako nešto.

Odjavite se sa Vukajlije i nema problema.

Kao da sam ušao na jebeni Telenorov sajt! Šta je sledeće Kajzene, da mi iskače Božen kozmetika preko 'POŠALJI'???

Ahahaha ljudi meni ništa ne iskače, ne znam šta se događa sa vama.

elektricaru, ti si srecnik onda lolololo