Prijava

Forza Horizon nije XBOX ekskluziva, nego Microsoft ekskluziva. Može da se igra i na PC-u (uslov je Windows 10).

https://www.youtube.com/watch?v=LX9c4Lzis08

Oprosti mojoj mladosti, konzole>pc

Pidduu konzole su isplativije i bolje, ali na njima nemogu se igram sa cheat engine i sa modovanjem ko na pc-ju i drugo pc je visenamenski uredjaj.Mada na androidu ima lepih igara stim sto su mnige igre pay to win model tj. freemijum izdanje slicno ko league of legends mada league je u zadnje vreme bolji zato sto mozes kvalitetnim performansama da zaradis kutijcu i da dobijes skin prakticno bez ulaganja para, dok su igre za android pune onog cekanja.League je sad od skora ubacio i misije sto cini igru boljom jer kroz te misije se isto moze zarade zanimljive stvari.Nego hteo pitam ovo a to je da li 1333Mhz i 1600Mhz znace nesto kod DDR3 memorije isto kao sto je 800Mhz bio neki nivo kod DDR2, a ja sam nekad imao core 2 duo e7400 koji je bio marka u ono vreme na 775 socketu, i taj komp sam krstio kao pentijum 5 a i ploca je imala P5 u nazivu kao asus P5K.

E zanima me neka pucacina igra da skinem tako, ali u kojoj ima tako papovka da se koristi kao puska za koju mislim da je mnogo dobra iako je stara.

Skini neihbour from hell

Postoji li neka igra u kojij moze umires na razlicite nacine ukljucujuci i razne metode samoubijanja?Da recimo mozes da samog sebe upucas heklerom, i druge razlicite metode?

hhahhahaahhahhhhahahhhhhahaah

Atomski lijeci se tebra opasno si zapao u krizu

Ma more dosadno mi i reko da nadjem takvu neku igru se zanimam gde npr. mozes da stavljas elektricni kablovi u kadu dok se kupas, da ides pod presu, i slicne stvari...

Malo ko ima te mazohisticke tendencije, vidi da se u neku sektu uclanis pa nek te zrtvuju na neki kreativan nacin

Добра ти нова рибица пиглу. Иначе препоручујем Critical ops, мање од једног мегабајта заузима. Врхстра је баш ко воли пуцачину, рекао бих да је у топ 3 најбоље игрице те врсте за Епл и Андроид.

Hvala boljo, poz za tebe i poboljsaj defke sad otkad si na berliozu

Поз и за тебе баки мој. Побољшао сам али џаба кад ми Проф за све каже да је плагијат.

Боље скидајте девојчице, дечаци.

Pidduuu nemam mazohisticke ideje, vec jednostavno iz dosade neznam sta cu igram pa reko nadjem neku igru gde utepujes ili umires na razlicite nacine.Dobra je critical ops.

Обуздај мало те суицидне мисли више јебему матер. Није да ти фали четири екстремитета па да немаш разлога за живот уопштено.

Ili ima li neka igrica gde mozes da nekoj trljkas bradavice, ja imam seks modove za skyrim ali tu nema nazalost niko nije napravio tu mogucnost.E Beliroz nemam kawasaki ipak :( .A ovako ima li neka igra gde na neku zensku NPC mozes onako joj cepas majcu?

Хах, Кавасаки. И јеси за њега. Тј, ниси за боље.