Prijava

hahahaha mesni poludi

Čemu agresija, Tesni-chan? Neko vam podvalio bajat sake?

idi ga izdrkaj na baby tv bolesniku bolesni

FF7 i hentai nisu isto, Tesni-chan.

Zasto svi igraju šah u zadnje vrijeme svugdje, ko je pokrenuo trend zna li se

Ona serija sa razrokom kučkom je pomogla.

A i Karlsen isto, iako je iritantna njuška. On i oni jebeni strimeri su dali nadu svakom kržljavom detetu da može mlatiti poluozbiljne pare pomerajući figure, kad ga već bog nije dao za fudbal ili basket.

Danas šahisti spadaju u umereno kul persone. Predivno. Sviđa mi se trend.

Dajte mi neke predobre PS ekskluzive, da odigram nešto dok su ove vrućine i dok imam vremena

Otvori Svet kompjutera online vidi sta ti se dopada. The Last of Us, God of War, Ghost of Tsushima, Red dead redemption 2, jebem li ga sta igra mladez danas

Granf Theft Cabrio xd

Tsushimu sam zapikao, nisam igrao ni onaj Bloodborne a svi govore da je masterpiece

Super Cabrio Bros.

Cabrio Kart

Far Cabrio 1, 2, 3

Cabrio Strike: GO

lele lele koj humblebrag, prvo kabrio pa sad soni petica

movin on up

Igraj crash team racing nitro fueled da im se naserem u usta mrtva što ne portuju za komp

Nije nesto, Smokljo, imam ja za soni 4, nije to vise ta draz kao sa soni keca (soni kec kao deca smo se igrali)

Lepo doba kad su vladali, mrmun, zmia, dzimi... Ehhh

Nemam ja peticu šmo, probao sam je ali je nemam

Reci mi za ovaj bloodborne šmo, i ako je nisi igrao sigurno znaš da li valja nemam nikoga relevantnijeg na ovom sajtu

nemam nikoga relevantnijeg na ovom sajtu

Rani kuce da te ujede, ccc...

Pogrešan sam ti ja izvor za souls igre nikad nisam uspeo da se ubacim u to, gamby je valjda tata toga bio. Ali nema greške tu kvalitetno je to odrađeno tako da ako te R A D I samo cepaj