Prijava

Galantni ti mi nisi u tom fazonu ali evo izgleda da nije ni šmox.

Ma ne radi mene nista specijalno sve bih probao na PS (osim pucacina) cak i ovaj ratchet and clank kako vec haha

Final Fantasy XV, predobar

Sad sam to htio da mu kazem, gdje bas FF da mi predlozis leđendo

Mazohizam čist te soulsborn igre dok ne uvedu f5 ili bar krštene ček pointe bez spouninga ja to ne pipam

Inače the Elder Scrolls online je free na Epic, doduše base samo

I fak of sti fajnl japanzi XXXVIII

Plidu pikaj grand turismo to ti extra za ps5

Inače the Elder Scrolls online je free na Epic, doduše base samo

skyrim fan ovde ali ne mogu da igram online, probao sam ne ide, ne ideee

skyrim fan ovde

dal među nama gej-merima (gaymer kapirate jebote kao neka elder skrols rasa homoseksualnih autista) uopšte ima nekog ko nije skajrim fan

Stalkeru kao mali sam stalno rokao te trke, imao komplet logitech ili gigatech neki je tech bio, sve znaci gas kocnice mjenjac volan ovo ono, mogao i na pc i na ps2 jebao sam majke koliko sam igrao nitvor spid

I prije neku godinu se bas dvoumio da uzmem xbox one pa da izvozam forzu horizon životom ali kontam bezveze investicija necu ga moc prodati kasnije bezveze pare da bacim

dal među nama gej-merima (gaymer kapirate jebote kao neka elder skrols rasa homoseksualnih autista) uopšte ima nekog ko nije skajrim fan

hah pa ima sig, ja ne smatram sebe nekim gejmerom odigram 2,3 igrice godisnje, a znam masu ljudi koji su ozb gejmeri ali ne vole skajrim. nisu neki ljudi btw

Onda brt Shadow of Mordor ili Shadow of War rokaj

btw popušite mi ovaj mali pikselizirani kurac vi mrzitelji FF serijala, igre su perfekcija

ti naravno imaš pravo na to mišljenje koliko god ono pogrešno bilo

hoćeš li se do smrti boriti za pravo da ja iznosim svoje weeb mišljenje?

Kameni ocekujem da mi preporucis neki genshin impact usput