Коју игру следећу да скинем?

  1. pa i jeste i nije bate, nešto između wichera i darksolsa je combat system, nije ni dodge heavy ni parry heavy, neka zlatna sredina što meni odgovara

    mobovi se ne respawnuju (osim neki random encounters), kad očistiš neku oblast očistio si je

  2. pičkasti combat sistemi skajrim najjači heavy armor i trčim s mačem na zmaja kakav rol dodž imam milion helti

  3. kad očistiš neku oblast očistio si je

    ratko mladic likes this

    inace gledam gameplay pa ovo izgleda skroz ok, nisam znao da je izaslo za PC

  4. Ма не личи на соулс, више је као асесинс крид али с 10 пута надрканијим системом борбе. Добра је и прича.

  5. e da bravo, ass creed na steroidima a i priča jebe

  6. Ok, pošto sam nubzor za ds igre vrv ću probam

  7. Procitao sam ovo Noliferovim glasom

    Hahaha, a cekaj jel ono i on iz Bora ? :0

  8. Mada Smoklju sto se izgleda tice zamisljam kao Nolifera (da, zamisljam ponekad vukajiljase, ne sudite mi jer ne znate moju pricu!!!1)

  9. Nolajfer mi komša u neku ruku bio, uživo je još masniji i rogobatniji

  10. Mada Smoklju sto se izgleda tice zamisljam kao Nolifera

    I ja, samo malo tamnijeg tena i bez one brade

  11. Ja koliko sam ispratio ceo taj Smoklja lore, valjda ima bradurinu

  12. smole ima baby face taj jedan dan u godini kace obrie, sto se kilazhe tice sig su setnje promenile dosta toga bukv

  13. Hahaha to jebach, to je ta brada i taj jawline gigachadovski

  14. aoh2 ima neki zajeban glič znači ja to samo eto iz tog razloga vise ne igram

  15. zamisljam ponekad vukajiljase

    I ja, al mi se brzo umori ruka

  16. realno vukajlijaši isto kao i 4chaneri su ili morbidno gojazni ili nekakvi autistični bilderi

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.