Коју игру следећу да скинем?

  1. I mi koji smo morbidno nabildani

  2. I mi koji smo morbidno autisticni

  3. realno vukajlijaši isto kao i 4chaneri su ili morbidno gojazni ili nekakvi autistični bilderi

    autisticno mordibidni tankijeh vratova i strukova

  4. Niski kiseli vukajlijasi hah

  5. autisticni bilderi - mr no

  6. Alan Wake 2 i gledaj slideshow od 15 fps dok ti grafa cvrci u mukama

    tako i bilo, ne konstantno nego kad iskacu demoni i govna. uninstaliro posle 5min

    ovi momenti kad treba kao biram odgvore u konverzaciji tipa 1,2,3 da bi nastavio dalje me odvratili prezirem takve igrice (kao pitam se nesto donosim vazne odluke ajde odjebi)

  7. neku simulaciju cu skinem vrv tipa nfs i toeto

  8. ili neki novi kolin mcrae to je bilo dobro

  9. Forza horizont neki skini to je prava stvar za trke, mada ni asetto corsa nije loše

  10. gajine ajde boga ti prodji me se sa ovim satro "strasnim" sranjima nekim tvojim. ma usrah se evo ja od vas radite bukv sta mislite da treba. mislim da sam bio dovoljno jasan sta sam mislio da kazem. znaci bukvalno me bk. sto se mene tice sva cetvorica su vec mrtvi. mada licno gotivio bih da to bude onako bukvalno shvaceno znas. najbukvalnije moguce. pojma ja nemam sta vi radite. samo vi djeco cika boljina radite svoj posao ;)

  11. a ako vi necete... MOZDA nekad JEDNOG DANA neko drugi oce :Đ
    a kad kazem mozda mislim 1000000 procenata jebenih

  12. znaci ja to nosim sve na dusi dijete moje premilo nista se ti ne sekiraj

  13. i da, serem ti se na mobilni telefon debilu retardirani onaj jedan

  14. cuj molim te lika kakvu poruku ti je on meni poslao znas koliko me boli kurac koliko beskorisnih leseva cu da ponesem sa sobom na onaj svet

  15. i majke ti evo podseti me koja mi ono bi lozinka za onu instagram prichicu najlaganiju? glup sam ti ja malo znas

  16. nadam se evo da me gledate upravo za to mi vristi kurcina onako najstrasnije

  17. eto fino je mene jebac shvatio. da, ja sam ustasa. sta je problem tu?

  18. i evo jos jednom da napomenem za glupe ljude(navijace) da ti mene taj vedran zanima onako jako bas crkoh majke mi od nekog interesovanja ko je taj retard bio i zasto su ga ovi drugi retardi ubili. sto se mene tice najrealnije je nekako da im svima puske date da se poubijaju najstrasnije

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.