Коју игру следећу да скинем?

  1. Jeiga sad ako ćemo u sitna crevca onda prvo bile one lcd monohrom digitalne kako već se zovu, preteče gejmboja

  2. real bile su dobre ove hendheld igrice sto kae skeletor, isto bile neke trke uglavnom

  3. Aaa vi ste ta generacija sto je isla na fliper i one aparate gdje igras tetris, rispekt

  4. Brt malo pre ih guglao, setio se nekih, neke sam i imao pa razmenjivao sa ortacima, ova mi bila naj od naj
    https://i.ebayimg.com/images/g/8qcAAOSwlQJkFqDL/s-l1600.jpg

  5. takoe pliduu kace pojavile one varijante da imas dzepnog kucnog ljubimca koi kaki i jede nama to vec bilo gej (tamagochi)

  6. Ih Caro, poker došao malo kasnije, kad smo se upoznali sa računarima i mogućnostima :)
    Mislim i da sam naučio pravila pokera, igrajući te pokere u svlačenje sa anonimus (ali dobrim) tetama. Tad se to još uvek nije zvalo milfara.
    Šta sam prvo igrao? Vodio me deda u neku fliperanu.. tamo bili ti veća-manja poker aparati i pakmen, ali su mi fliperi uvek bili top.
    Šta znam.. možda je dig-dug bila neka prva igrica koju sam onako klinački zavoleo, a posle sam se prešaltao na neke sportske simulacije.
    Pirates! za c64 je recimo prva igrica od koje sam bio zavistan. Fina grafiika za to vreme, lepa ideja za igru. I dan danas kad počnem ljudima da objašnjavam kako sam od Beliza išao peške do Managve ili da sam od Sanjtaga prepešačio do Havane, niko mi ne veruje :)
    Taj nivo zavisnosti od igrice se javio kod mene još samo jednom: Morrrowind.
    I dan danas sanjam neke rupčage gde sam se zavlačio i razmišljam o kvestovima koje nisam prešao.

  7. Jel neko hoce igra LOL samnom?Dodajte me kokakola92 #EUNE .

  8. jebo lol atomski prešaltaj se na dotu LOL

  9. Smoklja - lik koji nije igrao ni dotu ni lol ali zna za urbanu legendu da su igraci lola blago autisticni i smrde na znoj

  10. Kakav EUNE, atomski brate, to sve puno poljaka, najgori nubovi na ploči zemaljskoj

  11. Pliduuu
    Smoklja - lik koji nije igrao ni dotu

    hahh ma da to samo najgori luzeri igraju LOL...

    https://ibb.co/SB3vSrB

  12. sig se vise setalo nego blejalo na ovoj platformi sig

  13. lurkd tajm over 90% :D

  14. Po nekoj mojoj kalkulaciji smole je dao nešto malo više od 1% prosečnog životnog veka (80godina) na dotu. Impresivno

  15. To je neto - kad se odbije spavanje, mada verujem posle toliko sati i da sanja dotu. 7 i po meseci neprestanog dotovanja, bez vađenja

  16. Ajde brisite postove ako ucenici vide ovo ima smoleman dobie po njonji

  17. dobro nisam ja star kao vi..

  18. Smo pro numbers, sig sig brat igra solo mid i resava sam partije nego sisica nije zvala da cepamo zajedno al nvm

    Nisam upalio steam 100 god, bas proveravam

    Last played Oct 15, 2022
    Play time 1344, 7 hours

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.