Коју игру следећу да скинем?

  1. Igrice sam poceo da igram 2003, tako da sam zakačio neke i iz ‘98 kao “aktuelne” ali bas sam bio mali, vi ste to u skoli igrali pa se sjecate bolje

  2. Ma sve ovo o cemu pricamo izaslo tipa 2002-2010, nije bas toliko staro

  3. Ja kad sam počeo s gejmingom tj da se sjecam igrica dobro, call of duty 2 je bio najnovija igra a stari imao jak računar pa sam ga igrao odmah, sjecam se da je to prvi put da sam bio fasciniran igricom ono nisam mogao da shvatim da postoji igrica tako dobra, kompleksna, s toliko mogucnosti kao cod2

    Npr Vice City sam igrao ranije od Coda ali nisam bio toliko impresioniran kao Codom

  4. pliduu ti si se isplilio vec uveliko u doba 3d grafike

    Na pc prvo cega se secam je doom (prvi ikad) i prince, tamo negde 92ga

    Imao neke komodore amige ranie al to ne racunam za ozb

  5. Jos jedna igra koje se sjecam iz tog nekog perioda je Prince of Persia, ne sjecam se koji dio ali znam da je jedna od bitki bila na brodu koji gori

  6. U stvari doom dvoika kasnim jbt

  7. Ehhh kad se setim… 2001 god tržni centar PIRAMIDA kupio sam dva diska, jedan igrica sa nekim dinosaurima park iz doba jure, drugi hitman codename 47. Sad više nema tih disketa, ko poslednji izađe nek ugasi svetlo

  8. (tema Grlom u jagode)
    Te 1998. uznem Tomb Raider 2 disk od drugarevog poznanika, pređem jedva dva nivoa, moram da vratim disk, nikad je više prešao nisam.
    #baka #kajgana #vratitemimladost

  9. Koju pc igru ste prvu cepali ese seca ko

    prva koja mi je ostala u sećanju je cs 1.6, moja prva ljubav, dan danas je igram

  10. i to na LAN, braća držala igraonicu, ja imao možda 6 godina... jednog čoveka sam ubio i to nožem, pojma nemam kako, bio presrećan dok lik nije viknuo ko me je zaklao?! msm verovatno nije bio ljut ili nešto ali meni je to tad bilo prestrašno skenjao sam se hahahaha

  11. Dobro cs je već osnovna škola, pričamo o prapočecima

  12. Prapočeci bar meni bili oni automati sa žetonima, kolko užina nisam pojeo zbog toga samo da bih svaki put ginuo na petom levelu šinobija. 3 žetona = 3 kontinjua = tost sa šunkom i kečapom

  13. A bile i one trke, voziš žensku u crvenoj testarosi a vreme ističe, svaka greška skupo se plaća

  14. secam se panisera i neke atletike iz tog vremena de si ko moron moro drkas tastere, fazon 94a

    a bila i ta neka sa voznjom sema periferija pa uleces u veliki

    G R A D
    R
    A
    D

  15. Prapočeci... Komodor 64 kod druga, igra se učitava sa kasete (poseban kasetofon ima za to, povezan na komp), a on šrafi malim šrafcigerom glavu kasetofona, na ekranu neke dve linije i kad su one relativno prave i paralelne, onda je spremno za učitavanje igre.
    I onda ide ovo:
    https://www.lemon64.com/assets/images/games/screens/final_fight/final_fight_06.png
    A imao sam u selu i neki lokal sa automatima, što kaže Manijak, možeš da koristiš za igru ili za FLIPER.
    FLIPER

  16. kapiram bulg ekipa pepsi cheva true story cepali onu slotaru pokericu to bilo za starije mejmune

  17. Moj prapocetak je neki rendom laptop na kom je bila prince of persia ali ono kao 2d, ti si neki plavušan u bijelom odijelu i skakućeš u nekom dungeonu ali moraš da paziš da ne padneš na bodlje dole, usput sreces neke sultane s turbanima

  18. bas sam mislio dae pliduu krenuo sa nekom riscanskom igricom. Naci u pitanju je rana indoktrinacija

    #pametnom docta

  19. secam se tog princa na pc bukv bile dve variante napitka i sad jebi ga kad igras na b/w monitoru bukv fifti-fifti svaki put pa se ti jebi sta te usere

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.