Prijava

Polako bre ljudi, šta se primate, pogledajte prvo video iz prvog posta pa posle pričajte.

Neko nema smisao za humor samo zato što je na njegov račun. Neko nekad reče da je čovek zaista duhovit tek kad ume da prihvati foru na svoj račun i da se sam na svoj račun našali.

Niko od njih nije reko da smo mi genocidan narod. Fora sa genocidom je čak više na račun Vajnhausove, rečeno je da s obzirom da mi znamo šta je katastrofa (jer smo na ovim prostorima upoznati sa genocidom) onda kada nešto proglasimo katastrofom, kao npr njen koncert, onda je to stvarno KATASTROFA. Malo su se posprdali s činjenicom što iz njihove perspektive živimo u zabiti i sa nekim stereotipima, čak napravili nekoliko dobrih fora na koje nisam mogo da odolim da se nasmejem.

Solidan humor i to je sve...

Na koju foru ovi sebe nazivaju komičarima?

Filantropofobe izdajico roda Srpskoga!!!

Polako bre ljudi, šta se primate, pogledajte prvo video iz prvog posta pa posle pričajte.

Neko nema smisao za humor samo zato što je na njegov račun. Neko nekad reče da je čovek zaista duhovit tek kad ume da prihvati foru na svoj račun i da se sam na svoj račun našali.

Niko od njih nije reko da smo mi genocidan narod. Fora sa genocidom je čak više na račun Vajnhausove, rečeno je da s obzirom da mi znamo šta je katastrofa (jer smo na ovim prostorima upoznati sa genocidom) onda kada nešto proglasimo katastrofom, kao npr njen koncert, onda je to stvarno KATASTROFA. Malo su se posprdali s činjenicom što iz njihove perspektive živimo u zabiti i sa nekim stereotipima, čak napravili nekoliko dobrih fora na koje nisam mogo da odolim da se nasmejem.

Solidan humor i to je sve...

Ја одгледао. Све трансфер до трансфера. Оно за геноцид ме ионако не дотиче много. Обесмишљена реч.

šta ti je moć dezinformacije

niko nije reko da ljudi u Srbiji ne znaju da koriste fejs, nego je rečeno da je maloumni Šutanovac komentarisao koncert na svom nalogu, te je ona iz toga zaključila da je Srbija debilna zemlja, što je u principu i istinito, jer imamo ministra odbrane koji se bavi koncertom Ejmi Vajnhaus, i treba da nas prcaju

POGLEDAJTE VIDEO pa posle pričajte

А пун ми је курац америчких комичара чије је познавање инсторије и географије на нивоу мог познавања метафизике. Ко им јебе матер.

niko nije reko da ljudi u Srbiji ne znaju da koriste fejs, nego je rečeno da je maloumni Šutanovac komentarisao koncert na svom nalogu, te je ona iz toga zaključila da je Srbija debilna zemlja, što je u principu i istinito, jer imamo ministra odbrane koji se bavi koncertom Ejmi Vajnhaus, i treba da nas prcaju

Добро, јеботе пусти нас да ХИСТЕРИШЕМО! :)
Уосталом, ко још верује блицу...

Треба попалити целу Америку.

pa dobro i taj sutanovac ima privatan zivot..njegov fb nalog je njegova privatna stvar

ja necu da gledam jer se plasim da bih mogao mnogo da se iznerviram...ali kao sto rekoh, u americi je sve TRZISTE!
za svaki kurac imaju grafikone i trendove rasta pada...a prozivanje drugih nacija ocigledno prolazi.
jes' da zvucim ko da sam malopre gledao 'Digitalni andjeo' ali jebi ga...propasce i ta Amerika nekad.
a i uvek mozemo da se sprdamo na racun njihove gojaznosti i gluposti....ko i sto radimo na vuki od pamtiveka

Pokušavam da zamislim Leona Panetu, kako u Šutanovčevom stilu, na svom fejsbuk profilu, komentariše psovački potencijal Janka Tipsarevića, dok mu Hilari Klinton sve to lajkuje

Како смо геноцидисали Ејми... сами себе смо надмашили...

ja ne znam dal su oni glupi...ako su glupi kako onda da su najrazvijenija zemlja

E pa odgledao sam. Ali samo do dela kada ova fuksetina kaže kako je Šutanovac izjavio "Koncert je bio bruka i sramota" a ona nepotrebno dodala "Pa i vaša zemlja je". E pa to im nije trebalo. I još vrište retardirani McDonalds zavisnici iz publike. A u kurac. I čudim se kako ovaj starac, "komičar" zna uopšte za državu Kazahstan, a da ne pričamo dalje. A da, zna zbog nafte, jebiga.

Dabogda im se Indijanci nakotili i svima im skinuli skalpove.

E pa odgledao sam. Ali samo do dela kada ova fuksetina kaže kako je Šutanovac izjavio "Koncert je bio bruka i sramota" a ona nepotrebno dodala "Pa i vaša zemlja je". E pa to im nije trebalo.

Па добро, није погрешила. Само су јој мотиви за подсмех.

Роки Билбао™
Dabogda im se Indijanci nakotili i svima im skinuli skalpove.

hahahahhah

evo Roki Bilbao okačio ovaj klip, i šta vam taj klip govori o amerikancima, taj saut park sa takvim sadržajem prikazuje se na jednom od najgledanijih kanala u americi, kod njih nema tabu teme, tamo je sve za sprdnju za potrebe šou biznisa, i mi se onda čudimo što se posprdaju sa nekom tamo srbijom koju ne znaju ni na karti da pokažu (isto ko što ni ja ne znam di je Burkina Faso)

na vukajliji kad izađe neki posprdački poster s religijskim aluzijama ljudi su kadri da linčuju autora

eto, mi npr mislimo da su ameri glupi, što je stereotip ništa manji od onih koje oni gaje prema nama...

ovo je ipak debilna zemlja koja zaista zaslzžuje da bude pominjana samo u vicevima, na žalost...