Prijava

Ali, moja poenta je da mi bar imamo neku osnovnu kulturu, i osnovno obrazovanje.

Ma koliko volim nas Srbe i koliko mislim da smo dobri, opet moram da ti se suprostvim u tolikoj generalizaciji da su oni glupi - oni imaju MIT, Stanford, Columbiju, Carnegie Mellon, Caltech, Harvard, itd... Znam čoveka koji je završio Yale i Brown, kao i žensku koja je završila Carnegie Mellon, rade sa mnom - vrlo inteligentni ljudi.

Ona je ionako komičarka

НИЈЕ НЕГО ЈЕ ЖИДОВКА!!!!

Molim? Dečko, pa prošetaj kroz jutub, imaš video klipove u kojima se ispituju Amerikanci, anketa klasična. Idioti ne znaju gde se nalazi jebeni Berlinski zid. Kaže lik: Francuska? Mis'im, nemoj to da radiš i da prozivaš, ne tropam bzvz, ovo je samo još jedan dokaz koliko su izopačeni i koliko ih boli kurac za ceo svet. Oni čak ne znaju za drugu veru osim katolika i protestanata. Serem ti se u Ameriku.

Molim? Devojčice, prošetaj malo po mozgu, imaš tamo mogućnost logike kojom se ispituju zaključci, razmišljanje klasično. Neznanje idiota koji ne znaju gdi se nalazi Berlinski zid je daleko bezopasnije od neshvatanja logičke greške koju činiš time što na osnovu jednog (ili koliko god) klipa sa interneta zaključuješ o čitavoj naciji. Ko što reče neko gore, u sred bg-a ću da napravim isti takav klip.

ne tropaš bzvz, ovo prevazilazi tropanje

Ko što reče neko gore, u sred bg-a ću da napravim isti takav klip.

de nadji nekog od domacih predsjednika da je retard kao Bus, ili da izvali nesto kao sto je Klinton izvalio u CG skoro

http://www.facebook.com/chelseahandler оплетите србенде, можда је она крива за све

de nadji nekog od domacih predsjednika da je retard kao Bus, ili da izvali nesto kao sto je Klinton izvalio u CG skoro

čekaj sledeće izbore, nije Toma daleko od fotelje

i zašto bi Klintona trebalo da bude briga šta je to Crna Gora, došo čovek da ispoštuje novčanice koje uzima

je l to što je rekao "Makedonija" mera njegove pameti ? Meni pamet ne dozvoljava da se složim s tim

@ Filant
Ne generalizujem i ne delim ljude na naše ili njihove ali obrati pažnju na deo kad ih pitaju koju zemju napasti. Oni bre ne znaju ni sa kim ratuju a kamoli zašto. Ne kažem da kod nas nema takvih, sećam se baš kad su pitali šta je homo sapijens i koliko se njih ispalilo ali ono je vrhunac gluposti.

http://www.youtube.com/watch?v=5QdInR8URXo&feature=related

Najjači onaj matori kad kaže da treba da se sravni Korea. Zbog čega? -''problematični su''. Kako jak lik jbt.

dragan marković palma je u skupštini, on glasa za zakone koji odlučuju o vašim životima, njega uzimam za primer jer je ovako, kako da kažem, reprezentativan, ali ima ih još mnogo

čekaj sledeće izbore, nije Toma daleko od fotelje

i zašto bi Klintona trebalo da bude briga šta je to Crna Gora, došo čovek da ispoštuje novčanice koje uzima

je l to što je rekao "Makedonija" mera njegove pameti ? Meni pamet ne dozvoljava da se složim s tim

ako je predsjednik zemlje retardiran, neobrazovan i nepismen onda je vjerovatno i veci dio stanovnistva te zemlje. Ako Bus moze da kaze "Is our children learning?" onda ko zna sta se desava po skolama u Americi.
To sto Klinton ne zna dje se nalazi, to je nebitno?? jel bi tebi bilo normalno da proputujes pola svijeta, sit se ispricas sa ljudima uzimes im grdne pare a na kraju ni ne znas dje si to dos'o??

Палма пазари жирафе и није прецедник. Буш пазари код Локид Мартина, и јесте био прецедник. Мислим да ипак нисмо толико прсли. Али стићи ћемо и ми до тих висина, божездравља.

ako je predsjednik zemlje retardiran, neobrazovan i nepismen onda je vjerovatno i veci dio stanovnistva te zemlje. Ako Bus moze da kaze "Is our children learning?" onda ko zna sta se desava po skolama u Americi.

slažem se. ali svestan li si ti da u ovoj našoj zemlji, prepametnoj kakva jeste, najviše glasova na izborima ima SRS - sada SNS. šta ti to govori o većinskoj pameti u nas, kad već izbore uzimaš za kriterijum pameti

To sto Klinton ne zna dje se nalazi, to je nebitno?? jel bi tebi bilo normalno da proputujes pola svijeta, sit se ispricas sa ljudima uzimes im grdne pare a na kraju ni ne znas dje si to dos'o??

da. to bi više govorilo o pameti ljudi od kojih sam pare uzeo, nego o mojoj pameti

npr kad sam vido to s Klintonom, meni on bio sasvim kul, al me transfer blama savatao zbog onih bizgova što su sedeli u prvom redu oduševljeno gledajući u svog mesiju, samo je falilo da počnu da bekeću kad je reko "makedonija"

Daj ne smaraj smaraču smarački. Sav si mi prepametan.
Zreo si za neku huligansku šutku, al realno.

slažem se. ali svestan li si ti da u ovoj našoj zemlji, prepametnoj kakva jeste, najviše glasova na izborima ima SRS - sada SNS. šta ti to govori o većinskoj pameti u nas, kad već izbore uzimaš za kriterijum pameti

to je nebitno sad. jesmo poceli da pricamo o tome kako su Ameri u stvari genijalci ili pricamo o nasim ljudima? Ne, pricamo o Amerima i nebitno je ko sta glasa kod nas. Ja sam te pit'o jesi cuo nekog od nasih, domacih, predsjednika da je lupetao kao sto Bus ili Klinton lupetaju, nisi odgovorio.

da. to bi više govorilo o pameti ljudi od kojih sam pare uzeo, nego o mojoj pameti

onda nema sta da pricam sa tobom.
Congratulations! Your mentality is on required level, here is your Green Card, welcome to America, and God bless you!

Реално, Тома кад прими инфузију ко свет, шио би Буша и Клинтона заједно у "занимљиве географије".

to je nebitno sad. jesmo poceli da pricamo o tome kako su Ameri u stvari genijalci ili pricamo o nasim ljudima? Ne, pricamo o Amerima i nebitno je ko sta glasa kod nas. Ja sam te pit'o jesi cuo nekog od nasih, domacih, predsjednika da je lupetao kao sto Bus ili Klinton lupetaju, nisi odgovorio.

jel si čuo možda za tita, da te podsetim da čovek nije umeo da sastavi rečenicu. od miloševićevih izjava nisam čuo ništa šizofrenije, a od koštuničinih ništa idiotskije

idiot do idiota

Реално, Тома кад прими инфузију ко свет, шио би Буша и Клинтона заједно у "занимљиве географије".

Potpisujem.