Prijava

Vako imam telefon Sony Ericsson J105I tj Naite...
I milion puta sam trazio podesavanje GPRS-a za njega i stizalo mi, ali opet nisam mogao izaci na net preko fona...Ako je neko zna kako da resim ovo neka pomogne :) hvala unapred...

Spemovanje je OUT!

jesi pokusao kad ti to sve stigne da ugasis pa upalis tel ???

Пођи на сајт твог оператера, можда има мануелна подешавања. Ја сам рецимо са Самсунг Д 520 морао тако да идем. Нокиа нека прије тога што сам имао, носио је у пословницу, па ми тамо штеловали људи. У суштини, ако ти не раде подешавања која ти пошаљу поруком, назови сервис центар, разговарај са оператером - њима је то 2-3 минута посла да ти укључе.

Trazi mi neku DNS adresu...a to se ne pominje kod operatera...

Moze to sve da se podesi ako dovoljno i pametno guglas. Ja sam na svom podesio da moze i youtube da otvara, a pre toga nije htela ni Opera da radi.

Pa ne znam jebemu leba...neku DNS adresu trazi...

А што једноствно не зовеш кориснички сервис, и кажеш им да ти пошаљу подешавања која се сама инсталирају?

Peki pokusavao sam i to...

Pa to mu i stigne, ali to nece uvek da radi.

Brate DNS je server imena koji pretvara IP adrese u imena, npr, lupam 172.169.256.986 pretvori u Vukajlija.com. E sad to se koristi u računarskim mrežama prvenstveno, mislim da to nije deo podešavanja na telefonu.
Ja sa Nokiom nisam imao nikad problema. Kada kupiš nov telefon ionako ti oni pošalju podešavanja.

ali meni u podesavanjima DNS adresa je prazna...a sve osalo i popunjeno i sve lepo ispisano i nece...

I treba da bude prazna, koliko se secam. 0.0.0.0. Ne radi se tu o DNS, mora malo da se cacka. Mada ne znam kako Sony stoji sa manuelnim podesavanjima, Samsung prezirem jer ne moze skoro nista da se podesi manuelno.

Sale...
Peki pokusavao sam i to...

Е јебига онда, не знам шта да ти кажем, мораш под нож...

Ja sam imao samsung nekad i lepo mi radio net na njemu...
Ali bre na ovoj kartici imam oko 60mb besplatno...Ali nece net mamu mu...
I kad sam dobio telefon isto nije hteo...

Flešuj softver i probaj onda.