Prijava

Ај да се и ја огребем о ову тему. Џерихо, који мобилни имаш кад можеш да гледаш јутјуб на њему? И зар је могуће гледати нешто на јутјубу ако идеш преко ГПРС конекције? (занима ме, иако је можда глупо питање, не разумијем се превише у то:)

Čekaj podešavanja za MMS i GPRS dolaze zajedno zar ne?

Da...Slao sam slike 5,6 puta i lepo se poslale...
I dobio sam slike 2,3 puta i sve lepo...

Pazi majku mu i ja na mojoj Nokiji 6300 mogu da gledam klipove sa YouTube-a. PA ništa brate probaj da flešuješ telefon.

Flesujem???
Da restartujem?

Ne kuvaru jedan! Nego skineš novi softver za tvoj telefon i ubaciš umesto starog. Treba ti kablić i neki program za povezivanje telefona sa računarom. Nokia ima PCSuit, ne znam šta se koristi za SonnyEricsson.

haha pa sta ako sam kuvar :P ne razumem se u tehnologiju!
A ok :)
A ako npr ubacim novi softver jel ce da mi izbrise brojeve iz imenika i podatke sa memorijske kartice?

Izvadiš memorijsku karticu, a brojeve sa telefona prebaci na SIM karticu ako imaš mesta. Ne znam da li briše i brojeve.

Џерихо, који мобилни имаш кад можеш да гледаш јутјуб на њему? И зар је могуће гледати нешто на јутјубу ако идеш преко ГПРС конекције?

Obicnu Nokiu 5220. Moguce je, a edge je duplo brzi od gprs-a, pa ucitavanje ne traje bas toliko dugo. A naravno da ne gledam klipove, samo sam probao da li radi.

Zajebi da flesujes softver zbog jebenog djipiaresa, sprzices telefon.

Kako može da sprži telefon Džeri, šta lupaš.

Pa jesi rek'o da je kuvar?

Prii neuspesnom flesovanju telefon se najcesce vise nikad ne vrati u zivot. Tehnicki neupucenoj osobi, koja ne uspeva da podesi ni gprs, nikako ne bih savetovao da to radi.

Jedno je trolovanje, drugo kad nekog zajebes iz cista mira.

Ja znam da moj nisam spalio, a flešovanje je uspelo. E sad ako on to ne zna neka odnese nekome ko zna, mada to nije neka nauka.

Obicnu Nokiu 5220. Moguce je, a edge je duplo brzi od gprs-a, pa ucitavanje ne traje bas toliko dugo. A naravno da ne gledam klipove, samo sam probao da li radi.

А на коју фору? Скидао неки софтвер, или шта? Кренух да гуглам, и као нађох неки флеш плејер, скинем, али не могу да га инсталирам. Иначе имам Нокиу н73, а имам бесплатан приступ нету, па бих волио чисто да пробам, ради трипа. :)

Ne, nego manualna podesavanja. N73 je Symbian, ne mogu 'vako virtualno da ti pomognem. Plus sto si svakako u drugoj mrezi od mene, tako da je time jos teze pomoci.

Ма ок, ако изгуглам нешто изгуглам. Није ми неопходно, само ми трип да видим би ли могло.
Хвала на инфо у сваком случају.

Pogledaj forum na www.mobilnisvet.com. Bitno je da nadjes princip, lako ces naci za svoju mrezu opste podatke.