Prijava

Od čega te stra'? Šta je to što ti ledi govno u guzicu? Od koje fobije patiš? Kad si se zadnji put prepa'?
Takve i slične stvari postujte ođe.

Ja prvi: Stra' me od zmija, pauka, stonoga i tak'i' gadni' insekata. Stra' me od neprovidne vode i velike dubine. Stra' me od velike visine. Stra' me da letim avionom. Nije da me stra', ali ne volim skutere. U jebote, pa ja sam pička, viđi samo kol'ko strahova imam.

Mesjo progutao si slovo.Pitaj moda da ti ispravi.
Ja se plasim sebe same sta mogu da uradim.

Modovi, ispravite to.

A, jesam im reka' a?

Ja se plašim ljudske gluposti i bezobrazluka. Plašim se bolesti koje ne možeš da spečiš, ma kako živeo pod konac, a ni da ih izlečiš (i to ne toliko za sebe, koliko za ljude koje volim i bez kojih bi mi život bio prazan i besmislen). Plašim se velikih džukaca, jer mi prvo prođe kroz glavu kako je besnilo neizlečivo. Ponekad se uplašim i kad sanjam neke loše snove, al se brzo razbudim, pa me prođe.

Plasim se konja, liftova i mostova.

Плашим се:

- кловнова
- јапанаца, нарочито њихове деце
- пантљичаре и ехинококуса
- четника
- бркатих баба што, из неког разлога, увек хоће да ме изљубе кад ме виде
- верских фанатика било које врсте

+ плашио се неких људи који су умрли, па их се сад више не плашим:

- Милош Жутић
- Ташко Начић (због Давитеља)
- Мајкл Џексон

u bre jimmy, ti bolje iz kuce da ne izlazis.
mada, klovnove i ja ne volim.

Кловнова исто, јебо им пас матер
Ивице Дачић
Оних буба које лете па одједном падну
Вожње преко моста код Бешке
Масе људи било које врсте

Samoce i Boga.

@Mesja - nosio sam zmiju u ustima, izleteo iz busa kroz prozor, ugrizao me pauk X puta, vijali me rotvajleri...i nista! :)
@euglena - ljudi behu prema meni bezobrazni nebrojeno puta, ne bojim se toga. Sad se samo smejem.
@Jimmy - klovna sam gadjao igrackama u vrticu, a brkate babe guram od sebe. :D
@Vule - bio sam zatvoren jednom u liftu sat i po i citao sam novine, smorio se, dok nisu dosli po mene. :)

@ Neo: je*a ti nama kevu svojom neustrašivošću :))

"Stra' me od zmija, pauka, stonoga i tak'i' gadni' insekata. Stra' me od neprovidne vode i velike dubine. Stra' me od velike visine. Stra' me da letim avionom. Nije da me stra', ali ne volim skutere. "

Znači... Ne znam šta da ti kažem. Isto, ali skroz... :(

Ja sam ipak Hrabri vitez Neja, Zelena. :D

Plasim se visine,svih vrsta insekata,isto zmija,ljudi koji ne umeju da se kontrolisu,boleshtina i mnogo cega drugog...

zašto su klovnovi toliko strašni?

Zato sto imaju maske.

Плашим се земље а не висине.

Plašila sam se da je Dotter otišao zauvek sa sajta.

Ја се плашим да тог сајта више нема већ да сам дошао на неки други...

Ја се плашим да је Доттер у праву и да плашим се да ће зла престати да буде хот.

Mene plaše vozovi.