Prijava

Stra' me samo od jednog: da mi nebo ne padne na glavu...

En Doteru, moram reć' da si u pravu, sajt je otiša' u pičku materinu onoga trenutka kad su snobovi i kučke počeli da nam pričaju nešto o kompleksima. Ali opet, kurcu dragome fala, biće gore.

Ја се плашим да не може горе... Зато увек кажем "може и горе" кад ме питају како је... Али овде тешко...

Ja se plašim modova, policije, tenjih službi i zlih nevladinih organizacija a i vlade a da plašim se i masona, Jevreja bankara, ilimunata, NWOa ljudova u crnom i satanista plašim se i crnih mačaka, Boga, satane, veštica, vanzemaljaca, demona, crnih magija, vudu magija, pakla i zlih duhova zlih žena i ludih baba plašim se života a i smrti, ženidbe i vojske, škole i bolnice pa i zubara i imam strah od nezlečivih bolesti, klovnova visine i dubine muvanja i raskida horor i loših filmova takodje se plašim od vampira i vukodlaka mraka i nevremena, grmljavine, poplave, smaka sveta, umnobolesnih ludaka, kriminalaca, pištolja, noževa, zmija, paukova, buva ma svih insekta i glodara neverovatno se plašim od svih životinja koje imaju oštre zube.
Ustvari upravo se plašim da ne pomislite da sam kukavica

Ја се плашим :(

mene plasi mrak i psi lutalice koji se kriju u njemu

Ja sam puna emotivnih strahova,dok recimo sto je jako cudno,nemam strah od osobe jace od mene ili od osobe koja je naoruzana.U stanju sam da krenem u obracun sa takvima.

Rokejnđel, nisam zna' da si mudonja. :) A opšte je poznato da onaj ko ima pištoj u ruku ima najjači argument.

Ја се плашим неудобних ломача. :(

a ja raspeca na krstu od hrasta....samo me mahagoni smiruje.

Ja se plasim zaba i terasa bez ograde.

takodje....pogotov terasa bez ograde

Pa ako ćemo tako, i ja se plašim stepenica bez gelendera... :)

ja se plašim svega i svačega:(

Uplasi me mesjo!Evo priynajem da se plasim stvari koje izlecu iznenada!Kao na primer ovo www.killerjo.net !!!!
Kada me je drug zajebao,nisam mogla da se povratim.

Plasim se kad me kicma zulja...

Ludaka. Nepredvidivi su.

Mene plase igle i pijane osobe. :/