Dajte savete Vukajlijašima

  1. Електричару, јебеш на овој теми. Дај још савета.

    Slušaj BS, zajebi sve ostalo.

    Е управо сам те зготивио због овога.

    Не, ниси бржи од пса.

  2. Ne prdi kad imas proliv...

  3. Ne prdi kad imas proliv...

    I ne kijaj takodje...

  4. Neka konobar piće uvek pred tobom otvara (onako roditeljski savet) lolok

  5. Геј је то што се одма рекламираш, Пинки.

  6. Савет за жене: ако летујете у Турској, ни случајно на улици немојте руком да дозивате неког, оним карактеристичним покретом који говори "дођи овамо". јер Турци то схватају као позив на секс. Ја сам тако покушала нда дозовем свог дечка који је преко пута куповао нешто у продавници и навукла масу Турака, којима смо после једва објаснили да не желим да ме обљубе.

  7. Obrisah da ne budem čkapi, a na ovoj temi sam dobio i ideju. ;)

  8. Savet za vozace, ako pripadnik romske nacionalnosti pokusa da vam obrise soferku bez vase dozvole, pljunite ga.

    EDIT: Ne zato sto je ciganin, vec zato sto samo umrlja soferku i uprlja je svojom kontaminiranom rucerdom.

  9. не жени је сине ако нема по дропу сланине

  10. Савет за Вукајлијаше: Ако Крв покуша да вам прода ауто, само се излогујте. Боље пешака идите цео живот :)

  11. Uvek zapamti: ciljevi su dostižni ako ih postaviš dovoljno nisko.

  12. Кад јебеш курву кондом метнеш ......... врло важна ставка у животу младог орангутана .....

  13. Napujdacu ja romsku manjinu na tebe, plakaces :)

  14. Savet: Kada vam Katija preporucuje auto, slobodno prodajte sat koji smo vam Tulum i ja preporucili i nekako cete uspeti da izgurate to planinarenje. Ekonomizacija, majka opstanka.

  15. којима смо после једва објаснили да не желим да ме обљубе.

    Jes, kao glupo ti zbog dečka. Mogu da zamislim kako bi objasnila da si bila sama.

    Savet: Kad vam Katija preporučuje auto, kupite ponija.

  16. Ne gledaj hajde da se volimo...Poludeces

  17. Ne teraj brzinca po trotoaru toliko brzo da ne mozes stici da zakocis u sekundi da ti ne bi izleteo golf gti ispred i skuco se u tebe..

  18. Ne prdite na prvom sastanku....

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.