Dajte savete Vukajlijašima

  1. Ako imate kera i ženu tucite kera po mudima inače ćete imati neplanirano i dece i kučića

  2. Ko ima pluća, neka diše punim plućima. Život je lep.
    debeli koeljo pacov

  3. A šta ako nam fali komad pluća?

  4. Kad ste novi na sajtu, oprezno sa ostalima, bez vrijeđanja drugih autora!

  5. Nikako ne stavljajte neke Srbe i patriotske simbole za avatar. Jebaćemo vas. Nikako ne stavljajte neke nesrbe i antisrpske simbole na avatar. Jebaćemo vas.

  6. E, jednom ja klinac otisao u goste kod nekih i na stolu kod tog mladjeg klinca kod kog sam bio, vangla puna mandarina. A ja mandarine nisam jeeeeoooooooo bio bar 2-3 godine (bilo ludo vreme). I predlozim ja njemu da se trkamo ko za brze vreme moze da oljusti i pojede 2 mandarine.
    Bilo je 3:2 za mene na kraju u partijama.

  7. HAHAHAHA, perina slama promijenio avatar iz straha od jebanja.

  8. Nemojte da budete oholi i ako vam severina ponudi pičke uzmite.

  9. Nemojte da budete oholi i ako vam severina ponudi pičke uzmite.

    Hahahah, bravo za Severinu!

  10. Не вријеђајте ауторе коју су дуже од 2 године на сајту. За њих не постоји увреда. Боље да га издркате на Северину ил на Комад1974

  11. Ako želite da kupite automobil, nikako se ne obraćajte ljudima na temi "Automobilizam" jer ćete kupiti Golfa Dvoikoa.

  12. Nemojte - nevaljase, zašto - bogdao.

  13. Ako želite da osigurate vaš novi automobil, nemojte to raditi kod Bobar osiguranja ili Krajina osiguranja.. Neš im marke izvuć sve da te pregazio pijani turčin koji je ušao u tvoju traku.

  14. E, jednom ja klinac otisao u goste kod nekih i na stolu kod tog mladjeg klinca kod kog sam bio, vangla puna mandarina. A ja mandarine nisam jeeeeoooooooo bio bar 2-3 godine (bilo ludo vreme). I predlozim ja njemu da se trkamo ko za brze vreme moze da oljusti i pojede 2 mandarine.
    Bilo je 3:2 za mene na kraju u partijama.

    Ja bih ga razmodovao.

  15. Костића прозивате фразама типа: Тата ти је стрејт.

  16. Kolega Ognjetina i ja smo razmišljali šta i kako...

    I dođemo na ideju da za svaku situaciju u životu nađemo neku muzičku numeru.
    I tako ti mi tražili i nađemo ovo:

    http://www.youtube.com/watch?v=L50XaUzmGhk

    i skontamo da se ovo može uglaviti u svaku jebenu stvar u životu, šta god da radiš ovo je pogodno kao pozadina.

    Od polaganja ispita, jebanja, pravljenja ajvara, popravljanja veš mašine, remontovanja boš pumpe, vađenja pokorice luka da je mećeš pod mikroskop, na svadbi, sahrani, krštenju, ma šta god.

    Tako da - šta god radili neka roka Vokijevo kolo.

  17. Kad odete na okupljanje vukajlijaša nemojte da dižete konobaricu u vazduh, a da je pritom na uvatite za pičku, naljuti se žena.

  18. Sprijateljite sa sa komentatorsko-lajkerskom sektom a kad upa'nete u #1000 onda ih odjebite i pređite na čet jer vas nećemo gledati kao nubaru.

"Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju."

Kurir | 20. Februar 2011.