Dajte savete Vukajlijašima

  1. kukajte kada vam neko da minus,time dokazujete da vas zabole kurac za iste.

  2. Ako vas napadne stršljen nemojte glumiti da ste mrtvi ubošće vas. bježite, samo bježite.

  3. Otvarajte teme da se ja banujem jer mi poslije toga uvijek defka upadne u popularne ili čak odabrane ili još bolje - neko me iščita!
    Možete i meni javiti pa ću ja otvoriti temu za vas. Ko zna, možda vam se posreći.

  4. Ponesite kišobran, prska s vremena na vreme.

  5. Uvek pitajte šta oćete. Ako ne pitate nećete dobiti. Niko nije lud da raširi noge zadžabe. A i ako ti ne da, biće joj drago što si je pit'o, pa je posle pitaj opet. Jednom će pristati.

  6. Немојте јебати рибе са Вукајлије, онда и по интернету разгласе да имате мали курац.

  7. Немојте јебати рибе

  8. Nemojte jebati uopšte, ali tvrdite da jebete straobalno, normalno, dijagonalno, apstraktno i nadasve nadahnuto.

  9. рибе са Вукајлије

    имате мали курац.

    немојте

  10. Naučite himnu Jemena. Zavolite Jemen.

  11. Ako ste peder jebite dok ste mladi.
    Kad budete stari visićete na kari.

  12. i meni javiti pa ću ja otvoriti temu za vas. Ko
    zna, možda vam se posreći. pre sat vremena Natnat Ponesite kišobran, prska s vremena na vreme.

    NiSaM tEo JeBi Ga :|

  13. Hahahaaaa, ludače!!!
    Šta nisi hteo? Hteo si :)))))))))

  14. masturbirajte gledajući temu fotografije vukajlijaša, posle Vam ni pakao neće teško pasti.

  15. Gurajte prijateljima prst u usta.

  16. a prijateljicama u dupe

  17. Zaključajte se u kuće u oktobru, tad pederi jebu i konvertuju mase.

  18. Ja zbog toga krećem na fakultet tek u novembru!

  19. Aj otvorite onu gej temu da ljudi serendaju saće oktobar!

  20. kurcite ste da ste face u ril lajfu,a ovde samo kulirate...

"Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora

Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su Metak i Vokabular na jednoj, i zabavnih Srbovanje i Kobaja Grande na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni “user-created content” (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!"

BiznisBlog | 26. decembar 2007.